Młodzi uczą się języków obcych

III edycja projektu edukacyjnego pt. „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju”.

Młodzi uczą się języków obcych

Dnia 27.11.2018r. Szkoła Podstawowa nr 14 miała przyjemność zorganizować III edycję projektu edukacyjnego pt. „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju”. W tym roku w projekcie wzięło udział 39 uczniów z jastrzębskich szkół podstawowych i średnich.

- Uczestnicy w pięcioosobowych mieszanych grupach tworzyli plakaty przedstawiające symbole narodowe krajów obcojęzycznych. Na koniec odbyła się prezentacja plakatów oraz rozdanie pamiątkowych dyplomów i upominków. W spotkaniu wzięli również udział: Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Andrzej Pawłowski oraz Metodyk Języków Obcych Pani Anna Wodecka. Prace można podziwiać w szkole, a później także w Urzędzie Miasta w Jastrzębiu-Zdroju oraz Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej w Rybniku - informuje SP 14.

SP 14

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zły (91.229. * .18) 10.12.2018 13:32

nauka języka obcego powinna być opcjonalna. I trzeba znieść obowiązek pisania matury w języku obcym!
Partia Interesów Syjonistycznych nic nie zmieniła po przejęciu władzy od różowych zdrajców: dalej szkolą młodych i niech wyjeżdżają. A na nasze miejsce przyjadą ukry (do prostych robót) i nieszczepiona (zdrowa) "szlachta jerozolimska" (za St. Michalkiewiczem) - wiadomo skąd...