Oszuści podają się za pracowników skarbówki

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy od niczego nieświadomych mieszkańców. Podają się za pracowników urzędów skarbowych.

Oszuści podają się za pracowników skarbówki

Uwaga na osoby podszywające się pod pracowników urzędów skarbowych, którzy wyłudzają pieniądze mówiąc, że oferują usługi urzędowe.

- Ostrzegamy przed osobami podającymi się za pracowników urzędu skarbowego, które odwiedzają podatników w ich mieszkaniach oferując pomoc przy wypełnianiu zeznania podatkowego.  Pracownicy urzędów skarbowych nie świadczą tego typu usług. Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność! - mówi Barbara Kwiatkowska, naczelnik Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu-Zdroju.

 W razie jakichkolwiek podejrzeń, że mamy do czynienia z oszustami proszę niezwłocznie zawiadomić Komendę Miejską Policji i absolutnie nie płacić przestępcom za oferowane przez nich usługi.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Sjz (83.238. * .39) 25.02.2019 17:28

Tak to już jest dla młodych praca be...robic sie niechce a pieniadze by się chciało.To lepiej kombinować i ukraść takie przykre czasy mamy niestety.

~Filip (89.64. * .39) 25.02.2019 13:44

W Jastrzębiu jest plaga kradzieży, młode osoby kradną co popadnie, kasę przeznaczają na dopalacze i inne substancje odurzające, kradną w autobusach, sklepach, telefony z kieszeni. DILERZY DZIAŁAJĄ, A POLICJA JEST NIESKUTECZNA. UWAGA NA DYSKĄT PRZY GWARKU I OKOLICE STAREGO SUPERSAMU, CHODZĄ RÓWNIERZ PO KLATKACH.

~Znafca temató (80.188. * .244) 25.02.2019 10:49

Skoro urząd skarbowy jest taki do rany przyłóż i uprzejmie ostrzega przed przebierańcami to ja może w podobnym duchu zaapeluję do urzędu skarbowego o ich przezorność, ponieważ osoby podające się za petentów urzędu skarbowego, które rzekomo przychodzą składać swoje zeznania podatkowe to również przebierańcy, albowiem wszyscy podatnicy składają swoje zeznania podatkowe tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.