Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mężczyzna pociął sobie żyły

W środę po południu Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała wezwanie do próby samobójczej jednego z mieszkańców Jastrzębia.

Mężczyzna pociął sobie żyły

Po przybyciu na miejsce, czyli do jednego z mieszkań przy ulicy Pomorskiej, policjanci ustalili, że mężczyzna okaleczył ręce w okolicach żył.

- Okazało się, że była to, na szczęście nieudana próba samobójcza. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy opatrzyli poszkodowanego i odwieźli go do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. O całym zdarzeniu policjanci otrzymali informacje od rodziny - mówi mł. asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (188.146. * .222) 25.04.2019 17:14

Ćwikła ?

~Jastrzebianin (85.202. * .51) 25.04.2019 16:16

Gdybym sam stracił swoje jedyne dziecko nie dałbym rady!!!

~do EBEEBE (89.64. * .83) 25.04.2019 13:05

Nawet podpisać się nie potrafisz a co dopiero myśleć. O sobie trzeba samemu myśleć. Pracy jest sporo. Trzeba zacząć od robotnika z łopatą kopiącego tam gdzie nikt nie chce tego robić. I uczyć się. Wtedy można zapracować na duże pieniądze. Siedzenie i czekanie aż ktoś zaprosi na dobrze płatne stanowisko nieroba, jest niemożliwe do zrealizowania w życiu.

~do EBEEBE (85.202. * .231) 25.04.2019 09:10

A skąd ty wiesz ośle z jakiego powodu to zrobił i to na dodatego już któryś raz z kolei ? Syna stracił 9 lat temu. Więc się skoro według ciebie ''co robić tylko depresja'' zrób to samo i nie zatruwaj swoim jadem portali.

~mk (84.234. * .81) 25.04.2019 02:45

no i ci z tego, zrobiłem to 3 razy

~Lokalny (31.0. * .122) 24.04.2019 19:39

Nauczyciel????

~EBEEBE (188.146. * .88) 24.04.2019 15:54

Nic dziwnego jak 0 przyszłości w tej małej osadzie górniczej to co robić tylko depresja