Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OPS doceniony za wybitne zaangażowanie w pracę

Ośrodek Pomocy Społecznej zdobył I miejsce w konkursie IDOL Fundacji Szansa dla Niewidomych. Jastrzębska placówka nagrodzona została w kategorii Urząd województwa śląskiego 2019.

OPS doceniony za wybitne zaangażowanie w pracę

Uroczyste wręczenie dyplomów miało miejsce podczas konferencji „Jesteśmy razem! Świat dotyku i dźwięku. REHA Regionalna w ramach REHA for the Blind in Poland”, która odbyła się 17 września w Katowicach.

Fundacja doceniła wybitne zaangażowanie Ośrodka Pomocy Społecznej na rzecz osób z niepełnosprawnością na terenie Jastrzębia-Zdroju, a także dostosowanie przestrzeni architektonicznej i usprawnianie komunikacji z osobami niepełnosprawnymi.

- To dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest przez beneficjentów Fundacji, którzy skorzystali z pomocy Ośrodka - podkreśla Klaudia Nietrzebka, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju.

IDOLem w kategorii Urząd Otwarty dla Niewidomych nagradzane są instytucje, które rozumieją problemy i potrzeby środowiska, a ponadto organizują swoje działanie tak, by były w maksymalny sposób dostępne dla osób z dysfunkcją wzroku.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.64. * .147) 22.09.2019 07:04

To ich zasrany obwiązek

~Figas (188.147. * .252) 21.09.2019 08:55

Najlepszy w utrudnianiu życia niepełnosprawnym.

~Gość (80.188. * .244) 20.09.2019 11:43

Słowo "wybitny" jest tak samo nadużywane jak "kultowy" czy "narodowy".

Skoro telewizja publiczna według PiS jest telewizją narodową, to każdy dom publiczny jest domem narodowym.

~pedagog (89.77. * .68) 20.09.2019 09:03

Gratulacje!

~Gość (80.188. * .244) 20.09.2019 06:36

"IDOL w kategorii Urząd Otwarty dla Niewidomych"

Ja tam jakoś wcale tago nie dostrzegam. Nie widzę też przeszkód, zupełnie jak ślepy koń wyścigowy.