Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu

Dzień Wszystkich Świętych to zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarzy. Policja zabezpiecza drogi i dba o to, aby piesi i kierowcy nie utrudniali sobie wzajemnie dotarcia na groby.

Wszystkich Świętych - zmiana organizacji ruchu

Osoby odwiedzające groby bliskich muszą pamiętać o zmianach w organizacji ruchu drogowego, które zostaną wprowadzone w rejonie cmentarzy. Mieszkańcy naszego miasta oraz osoby przyjezdne powinny liczyć się z utrudnieniami w następujących miejscach w okresie 31.10.2019r - 2.11.2019r.

 Cmentarz Komunalny przy ulicy Okrzei:

- od wjazdu po stronie lewej znak "zakaz zatrzymywania się",

- od domu pogrzebowego w kierunku ulicy Cieszyńskiej po stronie prawej znak "zakaz zatrzymywania się.

Ulica Podhalańska:

UWAGA! W dniu 01.11.2019 roku w godzinach 6.00-18.30 - na ulicy Podhalańskiej dla ruchu pojazdów całkowicie zostanie  zamknięty odcinek od skrzyżowania z ulicą Mazowiecką do skrzyżowania z ulicą Handlową (sygnalizacji świetlnej przy centrum handlowym Galeria Carrefour Zdrój).

Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingach: Galeria Carrefour Zdrój, Obi, na terenie Jaru Południowego, Cmentarz Parafialny przy ulicy Dębowej.

 Ulica Ogrodowa, Dębowa:

- na odcinku od skrzyżowania ulicy 1 Maja z ulicą Ogrodową w kierunku ulicy Dębowej po obu stronach jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się". Poza tym na całej długości ulicy Dębowej wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu.

Ulica 1 Maja:

- na ulicy 1 Maja od strony Moszczenicy likwidacja znaku B-36.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hmm... (85.14. * .18) 01.11.2019 13:55

@Mateusz...przeczytaj tekst jeszcze raz...ale ze zrozumieniem co czytasz :)

~Mateusz (31.0. * .39) 01.11.2019 07:58

Jednego nie rozumiem cytuje dniu 01.11.2019 roku w godzinach 6.00-18.30 ? dla ruchu pojazdów całkowicie zostanie wyłączony odcinek ulicy Handlowej od skrzyżowania z ulicą Mazowiecką do sygnalizacji świetlnej przy centrum handlowym Galeria Carrefour Zdrój.

Parkowanie pojazdów będzie możliwe na parkingach:

Galeria Carrefour Zdrój

Obi
Jeżeli handlową wyłączą z ruchu az do sygnalizacji to jak kierowca ma dojechac pod obi czy do galeri na parking

~Inżynier Bolek (188.137. * .145) 31.10.2019 07:41

Radio sreheran @ Tak jak Ty zrytego beretu nikt nie ma

~Radio Teheran (31.179. * .1) 30.10.2019 21:53

Temu czubowi, co pisze o 7.20, to wujek wchodził pod kołdrę, dlatego ma taki przeorany umysł.

~do Gość Dziś o 7:20 (89.64. * .82) 30.10.2019 15:08

A ty, przedstawiciel upadku, nie czujesz, że upadłeś wyjątkowo nisko?

~LG (89.77. * .102) 30.10.2019 09:59

Ul. Handlowa już od kilku lat oficjalnie istnieje na mapach miasta (łącznik ul. Podhalańskiej i Małopolskiej między OBI i Carrefourem). Bardziej mnie zastanawia czy w MZK z okazji Wszystkich Świętych zapomnieli o dodatkowej komunikacji ostro fetując sukces nowego rozkładu jazdy.

~Gość (80.188. * .244) 30.10.2019 07:20

Ulica Handlowa?

Zaraz sie dowiem, że w tej upadającej osadzie górniczej jest też ulica Inwestycyjna, Przemysłowa, Przedsiębiorczości i najjaśniejszej pani burmistrz? A jak nie ulica to może chociaż rondo na Bożej Górze Prawej?