Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siostra dobijała się do jego drzwi. Poszło o spadek

Policjanci prewencji, około godziny 4.30, udali się na ulicę Śląską, gdzie mężczyzna zgłasza, że od dłuższego czasu do jego mieszkania dobija się kobieta, której on nie zna.

Siostra dobijała się do jego drzwi. Poszło o spadek

- Mundurowi na miejscu ustalili, iż obcą kobietą, jest jego siostra, która przyjechała do Jastrzębia na rozprawę sądową w sprawie spadku po rodzicach, a brat nie chce wpuścić jej do mieszkania. Wtedy mężczyzna przyznał, że nie chciał otworzyć drzwi, bo nie chce żadnych kontaktów z siostrą - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Jastrzębianin został poinformowany, co grozi za zgłaszanie bezpodstawnej interwencji.

 

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (80.188. * .244) 26.11.2019 06:16

@ateista

"A skąd wiesz baranie że to byli katolicy ?"

Z treści artykułu. Na drugi raz czytaj uważniej.
"katolicki mężczyzna zgłasza, że od dłuższego czasu do jego mieszkania dobija się katolicka kobieta" I łyso ci?

~Gość (188.146. * .193) 25.11.2019 13:19

Kochajmy się!

~Marta (37.248. * .251) 25.11.2019 12:05

Nie rozumiem stwierdzenia że interwencja była bezpodstawa. Czyli na zakłócanie porządku nocnego i miru domowego nie ma artykułu i nie da to przestępstwa i wykroczenia z zakresu prawa karnego?

~ateista (85.10. * .252) 25.11.2019 11:22

do Gość
Dziś o 6:42
A skąd wiesz baranie że to byli katolicy ? Zakłamany katolu?

~ola (94.254. * .18) 25.11.2019 08:24

mówią ze pieniądze szczęścia nie dają kazdy chce mieć.

~WC prezes (37.109. * .90) 25.11.2019 07:30

Tak to natki albo ojca nie znała. A tak po spadek to pierwsza. Ciekawe czy chociaż młoda ?

~Gość (80.188. * .244) 25.11.2019 06:42

Polacy - katolicy.

Nigdzie indziej nie ma takiego zakłamania, hipokryzji i "miłości" do bliźniego swego, jak wśród Polaków katoliów.