Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szkoły podstawowe nadal zamknięte

Od dzisiaj można prowadzić zajęcia w szkołach dla klas I-III. Jednak czy tak się stanie, zależy od dyrekcji szkół oraz rodziców, którzy zdecydują czy posłać dzieci na zajęcia.

Szkoły podstawowe nadal zamknięte

Jak informuje jastrzębski magistrat większość jastrzębskich szkół - wszystkich publicznych szkół podstawowych nie zdecydowała się na prowadzenie zajęć dla najmłodszych uczniów z klas I-III. Postanowiono tak w obawie o zdrowie uczniów w związku z trwającą epidemią koronawirusa i wzrostem zakażeń w naszym mieście.

Natomiast w szkołach ponadpodstawowych mogą być prowadzone konsultacje dla maturzystów, o ile wyrażą oni taką potrzebę.  Szczegółowych informacji na temat organizacji ewentualnych zajęć udzielają poszczególne placówki.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (188.147. * .0) 25.05.2020 23:16

Pani prezydent wydała miliony na szkoły co stoją puste i niszczeja.nauczycieli zwolnić nie są potrzebni. Zapłacić rodzicom za poświęcany czas i płacenie prywatnych lekcji.

~Ewa (46.134. * .115) 25.05.2020 23:11

I tak bym nie puściła dziecka do szkoły. Teraz jak jest tylko chorych to głupota.

~Ślązak z Polski (46.134. * .109) 25.05.2020 18:47

45%pensji izaraz nie tobiszom nauczycielką zacznie chcieć się pracować.
Kto płaci za nierubstwo 100%tylko piskomunizm

~medyk SJZ (89.64. * .156) 25.05.2020 17:43

Pracodawcy to najbiedniejsze osoby w Polce - 4 domy imprezy w Sopocie , 3 razy w roku wakacje w USA, Indiach, itp a papier na najniższa krajowa i oszukują US.

~do plantatora (89.77. * .181) 25.05.2020 16:49

Płać ludziom uczciwie złodzieju, to przyjdą ci zbierać truskawki.

~Franek (83.22. * .186) 25.05.2020 16:13

do Nobel
Dziś o 11:30. Tak samo można zrobić z górnikami oraz pracownikami biur kopalnianych. Pozwalniać bo i tak część pod ziemia sią obija a później się chwalą, że 4 godz. połazi i do domu. A biura kopalniane są chyba najbardziej rozbudowanymi administracjami w Polsce. Same oszczędności dla miasta i zakładów!

~Plantator truskawek (188.147. * .137) 25.05.2020 11:43

Może jakiś wfista lub wfistka wpadną pozrywać truskawki dobrze płacę i tak się nudzicie drugi miesiąc.

~Nobel (188.147. * .137) 25.05.2020 11:30

Wprowadzić zdalne nauczanie na stałe i zwolnić niepotrzebnych nauczycieli np z wf .Zostawić jedną szkole resztę wyburzyć a w ich miejsca posadzić drzewa poco utrzymywać tyle pustych molochów.Jest okazja na bardzo powazne oszczędności i pozbycie się zbędnego balastu.Wystarczy 40 %obecnej kadry z całego miasta oraz jedna szkoła do egzaminów.W skali miasta miliony oszczędności a w skali kraju miliardy.

~Kaleson (89.64. * .156) 25.05.2020 09:48

Ja studiowałem życie !

~Gość (188.147. * .137) 25.05.2020 07:27

W następnym życiu zostanę nauczycielem najlepiej WF i nikim więcej . Laba rok w rok.