Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Groził swojej partnerce, że chce się zabić

W sobotę, około godziny 05:55, jeden z mieszkańców Jastrzębia groził swojej partnerce, że się zabije.  Kobieta powiadomiła policję.

Groził swojej partnerce, że chce się zabić

Po przybyciu do mieszkania, znajdującego się przy ulicy Śląskiej, policjanci uzyskali informację, że jastrzębianin powiedział swojej partnerce, że chce ze sobą skończyć. Zabrał jej klucze i zamknął się w mieszkaniu. Kiedy mundurowym udało się wejść do środka zastali tam pijanego mężczyznę, którego przewieziono na komendę do wytrzeźwienia.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.72. * .210) 30.06.2020 14:15

Nie groźba, tylko wzracanie na siebie uwagi

~Korona Wirós (80.188. * .244) 30.06.2020 05:56

Niech zgadnę.

Górnik?

Taki odmetanowiony mózg niewiele myśli racjonalnie. Tym bardziej, kiedy miałby to zrobić z dala od swoich ZZ.

~Lola (93.179. * .198) 30.06.2020 01:34

Albo będziesz ze mną albo.sie zabije uuuuuu . Zabij sie lepiej bo kochac kogoś na chama nie da sie !

~Rolnik (89.64. * .208) 29.06.2020 16:09

Grozę że jeśli nie będzie padać z 3 mc pietruszkę sprzedawał będę po 25 zł za kg !

~józwa (85.202. * .231) 29.06.2020 14:46

Jak można ''grozić'' KOMUŚ że SOBIE odbierze życie , to nie groźba , to miła niespodzianka dla partnerki. Taki surprise, piękny gest ze strony partnera a nie żadne groźby.