Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koncert w Parku Zdrojowym: Komedia na fortepianach

Lato w pełni. Mimo epidemii koronawirusa ruszają koncerty letnie w Parku Zdrojowym. Na pierwszy ogień idzie znakomity duet fortepianowy, który przedstawi komedię graną na fortepianach. To może być naprawdę ciekawa przygoda muzyczna.

Koncert w Parku Zdrojowym: Komedia na fortepianach

A może w niedzielę wybrać się do Parku Zdrojowego? Właśnie tam, o godz. 18:00 odbędzie się pierwszy koncert plenerowy organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Wystąpi dwóch wirtuozów fortepianu Tomasz Pala i Grzegorz Kasperczyk. Jednak nie będzie to typowy, może czasami nudny koncert. Panowie znakomicie łączą różne style muzyczne od muzyki klasycznej po rock'n'rolla, a nawet rytmy biesiadne. Wszystko to okraszają żartem w dobrym stylu. Czeka więc na nas dobry muzyczny teatr komedii.

Duet Fortepianów Dwóch to show w iście amerykańskim stylu. Lekkość, inteligencja, technika i luz. Wysoka rozrywka.

Koncert: Duet Fortepianów Dwóch

Miejsce: Park Zdrojowy

Data i godzina: Niedziela, 12 lipca, godz. 18:00.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona ze względu na epidemię koronawirusa

Wokół fortepianów będzie ustawione 150 krzeseł przygotowanych dla publiczności. I tyle miejsc dla słuchaczy przewiduje organizator. Oczywiście można słuchać koncertu, znajdując się nieco dalej, przy zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego.

 

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~J. (46.134. * .253) 09.07.2020 05:52

Już widzialam występ tych Panów. Super. Będę znowu.
MOK dziękujemy bardzo:-)

~elusiaczek (31.179. * .1) 09.07.2020 05:29

Świetny pomysł. Szkoda że ilość widowni ograniczona. Będzie trzeba spróbować.

~Gość (89.64. * .41) 08.07.2020 21:43

W parku syf ale balety będą a jakże, zróbcie tam też lokal wyborczy dla tych gogusiów!!!

~Gość mysz (83.22. * .23) 08.07.2020 10:51

Wyłącz by się z estrady kleryku

~Gość (212.102. * .164) 08.07.2020 10:00

Bardzo dobry pomysł - ciekawe połączenie muzyki. Wybieram się ze znajomymi. Brawo MOK!

~Kleryk na estradzie (80.188. * .244) 08.07.2020 09:59

Żenada.

Dajcie lepiej disco polo i ciepłe piwo.

Ryle będą szczęśliwe. Nic im więcej nie potrzeba.