Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobił i okradł przechodnia, trafił za kratki

Policjanci zatrzymali trzeciego sprawcę rozboju, do którego doszło w czerwcu tego roku na ulicy Łowickiej. Mężczyzna przebywa w areszcie.

Pobił i okradł przechodnia, trafił za kratki

Do rozboju doszło 6 czerwca, kiedy trzech mężczyzn napadło i zaatakowało przechodniów. Napastnicy kopali, bili, grozili ofiarom, zmuszając jedną z nich do pobrania pieniędzy z bankomatu, które im zabrali. Łupem padły także dwa telefony komórkowe.

- Mundurowi w trakcie pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali trzeciego sprawcę, dwóch poprzednich zatrzymanych przebywa w areszcie. Sprawa jest w toku. Zatrzymany usłyszał zarzut rozboju. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec sprawców areszt tymczasowy. Za rozbój grozi im kara do 12 lat więzienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Oko proroka (89.64. * .72) 31.08.2020 18:28

Kryminaliści znów będą na państwowym wikcie ,gonić do roboty po 12 godzin za miche

~Ja (37.47. * .238) 31.08.2020 17:49

Brawa dla policji coś długo trwało poszukiwania 3 sprawcy

~Pałac Federacji (178.26. * .145) 31.08.2020 13:42

Nowe Jastrzębie,
bandytyzm się szerzy

~Pałac Federacji (80.188. * .244) 31.08.2020 13:24

Nowe Jastrzębie.

~Andrzej (31.0. * .225) 31.08.2020 12:59

Przywalić z grubej rury