Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pilnują, aby nie pić alkoholu koło szkoły

Strażnicy miejscy sprawili, że powrót dzieci do szkół był bezpieczny. Funkcjonariusze w pierwszych dniach września zabezpieczyli przejścia dla pieszych, wcześniej kontrolowali tereny znajdujące się w pobliżu szkół.

Pilnują, aby nie pić alkoholu koło szkoły

Przed jastrzębskimi szkołami można było zobaczyć strażników miejskich. Zabezpieczali drogę najmłodszych do szkół. Sprawdzali też okolice szkół pod względem zapewnienia bezpieczeństwa uczniom. Funkcjonariusze obserwowali czy samochody przejeżdżający koło placówek oświatowych zachowywali przepisy ruchu drogowego.

- Po zakończeniu czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa komunikacyjnego, funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolują także tereny przy szkołach, przeciwdziałając m.in. aktom dewastacji, zaśmiecania, a w godzinach wieczornych, także spożywania alkoholu - informuje Straż Miejska.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.72. * .210) 08.09.2020 23:37

Słabo pilnują, w innych miejscach też piją alkohol.

~uczeń IV klasy, lat 14 (84.234. * .24) 08.09.2020 22:27

Wodę to piją zwierzęta!

~Kazik (188.147. * .88) 08.09.2020 16:12

Zlikwidować Majorkę koło Kaktusa oraz zamontować kamery bo na ławeczkach nie można usiąść spokojnie z dzieckiem i zjeść loda gdyż wiecznie menelstwo zajmuje i wali denaturat! No Panie Radny Mosoń! Czekamy !

~Gość (83.22. * .249) 08.09.2020 14:35

Darmozjady śpią w bocznych uliczkach i parkingach.

~Kalfaktor (89.72. * .95) 08.09.2020 09:37

Zapraszam pod ogólniak na wrocławskiej alkohol trawka codziennie

~uczeń SP (185.104. * .124) 08.09.2020 06:57

Żeby już normalnie , w godzinach wieczorowych , po szkole ,nie można się było na spokojnie napić alkoholu to już skandal, w szkole nie można , po szkole też nie, to kiedy się moge napić żeby się nie odwodnić?