Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dom Samopomocy dla dorosłych zaprasza

Osoby niepełnosprawne, które ukończyły 18 rok życia mogą skorzystać z zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy. Czekają na nich ciekawe zajęcia.

Dom Samopomocy dla dorosłych zaprasza

Arteterapia, muzykoterapia czy zajęcia w wyspecjalizowanych pracowniach - to tylko część oferty jastrzębskiego ŚDS-u, skierowanej do osób niepełnosprawnych.  Pojawiły się wolne miejsca i można się zapisywać.

Dla kogo skierowana jest ta propozycja? Zajęcia w Środowiskowym Domu Samopomocy przeznaczone są dla osób przewlekle chorych psychicznie, które doświadczają trudności w życiu codziennym, ale nie wymagają leczenia szpitalnego oraz dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, ze spektrum autyzmu.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z Fundacją Oligos lub Ośrodkiem Pomocy Społecznej.  Dane kontaktowe: Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Szkolna 1, tel. 504 963 378 lub Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Opolska 9, pokój nr 59, 64, telefonicznie pod nr 32 43 49 659, 32 43 49 664.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Go (89.72. * .210) 08.10.2020 00:36

Wolontariuszy przyjmujecie?

~Gość (188.147. * .43) 07.10.2020 10:23

Zlikwidowaliście dom pomocy, ludzie stracili pracę to jest działania miasta

~myślący (89.72. * .74) 07.10.2020 07:19

Niestety! Często takie osoby są przetrzymywane w domu a mogą się rozwijać i uczyć w ośrodku. Odwagi!