Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Policja zaraz sobie pójdzie"

Policja otrzymała nocne wezwanie do mieszkania na ulicę Śląską, gdzie miała być głośna impreza. Mundurowym otworzył drzwi 73-letni mężczyzna, zdziwiony wizytą stróżów prawa.

"Policja zaraz sobie pójdzie"

W sobotę, około godziny 20:15 policjanci pojechali do jednego z mieszkań przy ulicy Śląskiej, gdzie mieszkańcowi przeszkadza głośna impreza w mieszkaniu sąsiada. Kiedy patrol przybył do zgłaszającego, nikt mundurowym nie otworzył drzwi. Pod adresem, gdzie miała odbywać się impreza, mieszkanie otworzył 73-letni mieszkaniec, bardzo zdziwiony wizytą stróżów prawa.

- Policjanci ustalili, iż mężczyzny wcześniej nie było w domu, wraz z rodziną parę minut wcześniej wrócił do mieszkania. Mundurowi ponownie udali się pod adres zgłaszającego interwencję, gdzie usłyszeli szepty dochodzące z mieszkania “ cicho, cicho, zaraz sobie pójdą”. Pomimo wielokrotnego pukania nikt nie otworzył. Niepotrzebne zaangażowanie policji, pogotowia czy innych służb jest wykroczeniem - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Nieodpowiedzialni dowcipnisie odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem. Policjanci sporządzili wniosek o ich ukaranie do sądu.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dzwoni suweren (89.64. * .203) 17.11.2020 20:34

Wyborcy PISu tresują swoje pieski takimi wezwaniami.

~KAZ (89.64. * .118) 17.11.2020 12:00

Cicho. Cicho. Zaraz sobie hejterzy pójdą. I będzie spokój na czacie.

~.,.. (89.77. * .139) 17.11.2020 11:42

do znafffcow prawa.... w polskim prawie nie istnieje pojecie ciszy nocnej !

~Gość (188.147. * .195) 17.11.2020 10:14

Wspolczuje 73letniemu mieszkańcowi parszywych sąsiadów.

~Buła (89.64. * .60) 17.11.2020 09:55

I co narobiliście? A przecież tych dwóch policjantów mogło by w tym czasie złapać groźnego przestępcę z 0.03 trawy.

~Prawdomowny (46.134. * .218) 17.11.2020 09:29

@Kubek: ale to nie znaczy, ze można przez cały dzień terroryzować sąsiadów głośna muzyka.

~Kamil (89.64. * .104) 17.11.2020 08:51

Cisza nocna to mit, jeśli sąsiad uporczywie zakłóca ciszę można dzwonić na policję o dowolnej porze dnia i nocy

~Kubek (84.234. * .248) 17.11.2020 07:34

Przeciesz cisza nocna od 22.00 do 6 rana.