"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tej edycji po raz 29. Z powodu pandemii będzie to inny finał. Także Jastrzębie dołącza do tego wielkiego przedsięwzięcia charytatywnego.

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły

Jastrzębski sztab WOŚP już został zarejestrowany. W naszym mieście po raz kolejny dyrygentem będzie Jarosław Potępa. Współorganizatorem finału jest „Stowarzyszenie z Korfantym w przyszłość…” Miejsce działalności sztabu to Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, mieszczący się przy ulicy Poznańskiej 1 a.

Osoby chcące zostać wolontariuszami powinny zarejestrować się na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/, a następnie udać się do Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego i dokonać potwierdzenia rejestracji, w godz. 8:00-15:00.

Szef sztabu Jarosław Potępa zapewnia, że jastrzębski finał WOŚP zostanie zorganizowany w sposób odpowiedni do aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.

- Na pewno będzie to finał inny, niż dotychczasowe, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak wierzę w to, że jastrzębianie nie zawiodą i po raz kolejny zagrają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomoc, do czego gorąco zachęcam- mówi.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Prawdomowny (5.184. * .36) 19.11.2020 15:50

Zeby oni w Radzie Miasta byli tacy hop do działania jak sa do pajacowania.