Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Małgorzata Filipowicz nową radną

Małgorzata Filipowicz zostanie nową radną Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój. Zajmie miejsce po zmarłym Bolesławie Lepczyńskim.

Małgorzata Filipowicz nową radną
Zdjęcie archiwalne

Już na najbliższej sesji Małgorzata Filipowicz zasiądzie w ławach jastrzębskiej Rady Miasta. Jej wejście do tego gremium wynika ze zwolnienia miejsca po zmarłym radnym Bolesławie Lepczyńskim.

Miejsce po zmarłym radnym zajmuje osoba, startująca z tej samej listy wyborczej, która zdobyła największą liczbę głosów. Zarówno Bolesław Lepczyński jak i Małgorzata Filipowicz ubiegali się o miejsce w we władzy samorządowej z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicja Anny Hetman. Bolesław Lepczyński zdobył mandat, uzyskując 282 głosy, natomiast Małgorzata Filipowicz - 206 głosów.

Nową radną o zdobyciu mandatu oficjalnie poinformuje komisarz wyborczy.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jola (87.239. * .91) 14.04.2021 14:47

To może teraz jako Radna przestanie parkować na chodniku pod samym blokiem i będzie można bezpiecznie przejść lub przejechać wózkiem z dzieckiem po chodniku.

~ola (100.106. * .9, ) 07.04.2021 12:36

Kto wręcza p. Filipowicz to powierzenie na tym zdjęciu?

~banderas (83.17. * .34) 07.04.2021 11:53

przynajmniej wizualnie lepiej

~myślący (89.72. * .74) 07.04.2021 06:40

Oglądaj obrady Rady Miasta online. Odbywają się co miesiąc. Komisje, kluby i inne spotkania również, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego

~Stajenny (213.76. * .118) 06.04.2021 23:22

Pani Aniu. Jesteś mą królową. Zrób proszę porządek z tymi nierobami spoza listy Koalicja Anny German.

~Uffff !! (46.204. * .250) 06.04.2021 17:53

Zasiądzie w ławach
A oni od roku tzn.od ogłoszenia pierwszej pseudo fali zasiadali chociaż trzy razy w ławach?
Czy sesje odbywają się zdalnie?
Kto za to im płaci?
-75% uposażenia.S

~Podpis (5.173. * .178) 06.04.2021 12:23

Nadal w radzie nie ma naszego wspaniałego operatora z wielkopolskiej no co za strata dla UM i całego kraju... i świata...

~Do Anty Dziś o 10:38 (213.76. * .105) 06.04.2021 11:08

Zdjęcie archiwalne fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

~Anty (89.72. * .175) 06.04.2021 10:38

A gdzie maseczki?