Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policja odzyskała skradzione przedmioty. Poznajecie je?

Policja odzyskała skradzione przedmioty, które padły łupem złodziei. Jeśli ktoś je rozpoznaje, proszony jest o kontakt w celu odzyskania.

Policja odzyskała skradzione przedmioty. Poznajecie je?

W trakcie prowadzenia sprawy włamania do pojazdu na ulicy Chlebowej policjanci odzyskali przedmioty pochodzące z kradzieży. Dotychczas nie udało ustalić się właścicieli.

- Prawdopodobnie mogły one zostać skradzione, a nie zgłoszono ich z różnych przyczyn. Możliwie też, że ich właściciele nie powiadamiali do tej pory policjantów o tym, że ich posesja, garaż, piwnica stały się celem włamywaczy - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W przypadku rozpoznania wśród tych przedmiotów swojej własności mundurowi proszę o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00 lub na numer alarmowy 112. Gwarantowana anonimowość!

Zdjęcie skradzionego przedmiotu 

 

 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ciemnogród (89.64. * .250) 07.04.2021 20:30

Mi rząd kraju nas Wisłą skradł godność.

~Nie wszyscy mają internet (89.64. * .198) 07.04.2021 11:24

Widać to po ilości komentatorów. Kilkunastu emerytów, którzy się nudzą i kilka małolaty, którzy piszą żenujące, prostackie komentarze.

~Janusz (89.64. * .89) 07.04.2021 11:22

Kiedyś zgłosiłem kradzierz i zaraz umorzyli. Duzo jest kradzieży.

~Olo k (188.147. * .232) 07.04.2021 09:07

Nie zgłoszone bo kradzione

~Mały Kopernik (178.27. * .79) 07.04.2021 07:25

To złodziej złodzieja okradł?
Matka Jastrzębie Zdrój.