Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Do kogo należą znalezione telefony?

Policja poszukuje właścicieli telefonów komórkowych, które zostały odnalezione na terenie Jastrzębia.  Jeśli ktoś je rozpoznaje, proszony jest o kontakt mundurowymi.

Do kogo należą znalezione telefony?

Jeśli zgubiliście lub może ktoś ukradł wam telefon komórkowy, to ta informacja może być przydatna. Policjanci znaleźli dwa takie aparaty i poszukują właścicieli.  

Pierwszy z nich to Samsung a70, który został odnaleziony 10 kwietnia 2021 roku w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Wiosennej. Właściciel proszony jest o kontakt telefoniczny z dzielnicowym mł. asp. Radosławem Kuczerą pod numerem telefonu: 605 687 119. Drugi z nich to Samsung Galaxy J7, który został odnaleziony 17 kwietnia 2021 roku na ulicy Poznańskiej. Właściciel proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z dzielnicowym sierż. Krzysztofem Stencelem pod numerem telefonu: 605 687 131.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Uuu (46.134. * .212) 30.04.2021 02:10

Do A70.
Przecież to nie stacjonarne ????????????????

~do @a70 (91.204. * .132) 29.04.2021 12:16

I właśnie tak wygląda inteligencja 80 % jastrzębian.

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 29.04.2021 07:33

Ktoś wyrzucił elektrozłom, a oni naiwni szukają właścicieli.

~a70 (213.76. * .197) 29.04.2021 07:08

Właściciel proszony jest o kontakt telefoniczny..... a jak ma zadzwonić jak nie ma telefonu .