Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezpłatne badania dla kobiet

Mieszkanki jastrzębia mogą zapisać się na bezpłatne badania mammograficzne, które są przeprowadzane w ramach budżetu miasta. Warto postawić na profilaktykę, która pozwala w porę zdiagnozować chorobę.

Bezpłatne badania dla kobiet

Bezpłatna mammografia i USG dla dwóch wytypowanych grup wiekowych będzie finansowana  z budżetu miasta. Są to podstawowe badania profilaktyczne, dzięki którym można na wczesnym etapie wykryć raka piersi. A ten, wykryty w odpowiedni momencie może być w pełni uleczalny.

Zapisy prowadzone są przez NZOZ Medicus 99 pod numerem telefuno 32 4764555.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pacjentka (89.64. * .33) 24.08.2021 13:52

Medicus jak natręt wydzwania po ludziach bo ma z tego kasę ale jak ktoś chory i chce się zapisać do lekarza to łacha wielką.Nie polecam wrednych pani z recepcji .

~To sem ja (31.0. * .228) 20.08.2021 18:27

I jak zwykle jakiś uczony konował (z g. 11.28) podszywa się pod cudzego nicka, bo brak mu argumentów...

~Gość (87.101. * .98) 17.08.2021 18:08

Kobieta 50 lat nie kwalifikuje się nigdzie a jak już wykryją bi pójdzie prywatnie to leczyć nie ma komu

~To sem ja (37.248. * .83) 17.08.2021 13:38

Taaa... za darmo naświetlić silnymi promieniami piersi... jedźcie z tym badziewiem na zachód lub do państwa położonego na terenie Palestyny.

~Erwin (89.64. * .138) 17.08.2021 13:29

A potem co i tak nie ma przyjęć do szpitala i pora umierac

~To sem ja (89.64. * .126) 17.08.2021 11:28

Badania to wymysł szatańskiego przemysłu medycznego tak jak szczepionki. Lepiej iść do kościoła pokropić się wodą święconą, splunąć 3 razy przez lewe ramię i wyspowiadać się ze wszystkich grzechów sąsiadów.

~Instytut (193.28. * .1) 17.08.2021 10:55

"dla dwóch wytypowanych grup wiekowych"

Czyli dla kogo?
Po co taka informacja, ktora nic nie przekazuje.

~Zatroskany obywatel Kejn (80.188. * .244) 17.08.2021 09:58

Toż to jawna dyskryminacja!