Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Będą jeszcze lepsze warunki w jastrzębskim szpitalu

Neurochirurgia w jastrzębskim szpitalu przechodzi gruntowny remont. Właśnie ruszyły prace w lecznicy. Ich koszt to kwota 4 mln zł.

Będą jeszcze lepsze warunki w jastrzębskim szpitalu

Zdecydowana większość tych środków, bo 2,8 mln zł, pochodzi z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, ponad 1,1 mln zł dołożyły władze województwa, zaś sam szpital przeznaczył na ten cel 72 tysięcy zł.

- Roboty budowlane właśnie się rozpoczęły, w związku z tym konieczna była reorganizacja oddziału. Przebieg remontu został zaplanowany tak, aby nie zakłócał on funkcjonowania oddziału i możliwie najmniej wpłynął na komfort pobytu pacjentów i będzie przebiegał dwuetapowo - informuje Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy szpitala.

W pierwszej kolejności przebudowa obejmie prawy odcinek, a utrudnienia potrwają kilka miesięcy. Obecne tam dziś łóżka zostaną przeniesione na drugą cześć oddziału, a miejsca przewidziane na izolatoria znajdą się w innej części szpitala. Dzięki temu udało się uniknąć redukcji łóżek, bez zmian również pozostają numery telefonów.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Xxx (87.239. * .85) 28.10.2021 23:11

Lekarze z tego oddziału to osoby którzy boją się operować.

~Prawdomowny (46.134. * .47) 28.10.2021 16:55

Jeszcze lepsze, a to dobre.

~Gość (89.64. * .246) 28.10.2021 11:25

Lepsze warunki to proszę wymienić personel na 10 tam to jest dramat

~M (46.204. * .41) 27.10.2021 21:32

Ciężko jest napisać co za firma wykonuje remont?? To jakaś tajemnica??