Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W piątek skrócona obsługa mieszkańców

W piątek Referat Dowodów Osobistych Urzędu Miasta będzie krócej dostępny dla mieszkańców, bo w godzinach od 7:30 do 11:30. Jest to spowodowane z przyczyn niezależnych od magistratu.

W piątek skrócona obsługa mieszkańców

Urzędnicy wyjaśniają, że po godzinie 11:30 w całej Polsce zostanie zablokowany dostęp do Rejestru Dowodów Osobistych z powodu wdrążania rozwiązań technicznych w zakresie nowej cechy biometrycznej w dowodach osobistych.

.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~orzeł w koronie (89.64. * .216) 05.11.2021 06:45

wylacza system z dowodami osobistymi, bo beda nowe dowody z odciskiem palca - jak w zagadkach las vegas, uczciwy/nieuczciwy...w systemie bedzie :)

~Gość (80.51. * .251) 02.11.2021 11:47

Czyli po godzinie 11:30 tych że urzędników można przekierować do zamiatania ulic. To też z naszych podatków opłacane więc wymagamy.
Inna głupia sprawa czemu tego nie robią w nocy. Jak na przykład bankowość.

~Instytut (193.28. * .1) 02.11.2021 10:43

I pracownicy do domow sie rozejda, czy mozna ich czyms zajac?

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 02.11.2021 06:54

"z powodu wdrążania rozwiązań"

Wdrążyć to by się przydało, ale trochę oleju do głów urzędników.

W większości to mieszkańcy powiatu wodzisławskiego i tą upadającą osadę górniczą mają w głębokim wdrążu.