Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiany z przyjęciami planowanymi w szpitalu

Epidemia COVID-19 powoduje, że jastrzębski szpital działa w ograniczonym zakresie. W związku z tym są zmiany związane z lokalizacją rejestracji przyjęć planowanych.

Zmiany z przyjęciami planowanymi w szpitalu

Na tych oddziałach, na których to możliwe zabiegi planowe będą realizowane zgodnie z harmonogramem.

- Informujemy, że począwszy od 17 listopada 2021 r. następują zmiany organizacyjne dotyczące lokalizacji rejestracji przyjęć planowych - informuje Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju. 

Wprowadzone zmiany:

Od poniedziałku do piątku:

Rejestracja przyjęć planowych zostaje przeniesiona do pomieszczenia biblioteki (punkt wymazowy) - wejście główne

W soboty i niedziele:

Rejestracja przyjęć planowych przewidzianych do realizacji w soboty i niedziele jest zlokalizowana w izbie przyjęć

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do Dżon łejn Dziś o 18:35 (80.51. * .251) 29.11.2021 19:46

Jest, jest. Jedna pani doktor prywatnie brała za wizytę 200 zł. A teraz przy kowidzie 550zł. Ale maseczkę nową chirurgiczną daje w cenie wizyty. Wielki plus.

~Dżon łejn (37.47. * .133) 29.11.2021 18:35

W prywatnych gabinetach kovida nie ma