Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Cukierkowy złodziej zatrzymany

Jeden z klientów sklepu ukradł cukierki. Nie zakończyło się to dla niego zbyt dobrze, ponieważ trafił do więzienia.  Mężczyzn był poszukiwany do odbycia zaległej kary.

Cukierkowy złodziej zatrzymany

Na miejsce zdarzenia, czyli do sklepu przy ulicy Podhalańskiej został wezwany policyjny patrol. Mundurowi ustalili, że mężczyzna został zatrzymany przez pracowników sklepu po tym, jak przeszedł linię kas, nie płacąc za cukierki.

- Policjanci w czasie sprawdzeń w policyjnych bazach ustalili, iż mężczyzna jest poszukiwany przez Sad Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju celem odbycia kary 89 dni pozbawienia wolności. Za kradzież, której się dopuścił, został ukarany mandatem - informuje, asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wniosek: (89.64. * .18) 17.12.2021 21:49

Kraść mogą tylko "uczciwi".

~Gość (185.158. * .84) 16.12.2021 19:18

Codzienność chyba dla policji, później idzie to dalej. Użeranie się sędziów z prawodawcami wybranymi większością przez obywateli... Tylko gdzie są obywatele i ich rozum?

~Spawacz (91.123. * .196) 16.12.2021 10:21

Moze opublikujcie ilu w J-biu jest skazanych do odycia kary i ktorzy sie ukrywaja.
To niemozliwe ze jest ich kilku i to tylko gang olsena.

~Xxx (87.239. * .85) 16.12.2021 09:51

Teraz będzie coraz więcej takich przypadków !

~Instytut (193.28. * .1) 16.12.2021 08:08

Codziennosc