Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ukradł alkohol za 165 zł

36-latek wybrał się do sklepu, aby ukraść alkohol za 165 zł. Został jednak zatrzymany przez ochronę, która wezwała policję. Mężczyzna miał przy sobie substancje narkotyczne. 

Ukradł alkohol za 165 zł

Kradzież miała w sklepie na ulicy Marusarzówny. Do jednego ze sklepów wezwano policjantów. Przekazano im mężczyznę, który został ujęty na gorącym uczynku - nie zapłacił za butelkę alkoholu w cenie 165 zł. Został za to ukarany mandatem 500 zł. Jastrzębianin był mocno zdenerwowany, dlatego mundurowi postanowili go przeszukać.

- W trakcie wykonywanych czynności ujawnili środki odurzające. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym zabezpieczone substancje dały wynik pozytywny - katynon. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Wkrótce odpowie przed sądem za posiadanie środków narkotycznych. Przestępstwa te zagrożone są karą kilku lat pozbawienia wolności - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@sosna (89.64. * .161) 01.02.2022 17:48

100% pewnie ze swoich podatkow musial zaplacic za podwyzki dla wiecznych nierobow gornikow i sam nie mial na alkohol

~Do sosna (217.44. * .172) 01.02.2022 14:08

Racja!!!

~Sosna (188.147. * .203) 01.02.2022 09:49

Nie każdy pracuje w kopalni gdzie za przyjście do pracy dostaje się flapsa za 30 i kasę czy się robi czy się leży 6 z przodu conajmniej się należy chłopa suszyło nie miał kasy to sobie wziął żeby się napić

~Pies Barona Munchhausena (217.151. * .76) 01.02.2022 06:39

Koneser, byle berbeluchy nie pije.
Codzienność.