Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

14-latka wpadła na kradzieży alkoholu

14-letnia dziewczyna usiłowała ukraść w sklepie alkohol. Jednak została zauważona przez pracowników ochrony, którzy powiadomili mundurowych.

14-latka wpadła na kradzieży alkoholu

W jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży. Na miejsce przybył policyjny patrol, który ustalił, że sprawczynią była 14-letnia mieszkanka Żor.  

- Dziewczyna zabrała z półki sklepowej butelkę whisky, schowała pod kurtkę, jednakże, gdy wychodziła ze sklepu, została ujęta przez pracownika. Policjantom tłumaczyła, że alkohol chciała sobie wypić. Teraz 14-latka za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jessica (188.147. * .248) 03.02.2022 07:25

Wszelkie szkody potrącić mamusi z 500 plus a jeśli owa mamusia nie pracuje to całkiem pozbawić jej tego dziwnego przywileju .

~Pielegniarka (87.239. * .85) 02.02.2022 14:54

Na dodatek nie zaszczepiona 3 dawka.

~Wiejska (185.135. * .242) 02.02.2022 12:56

Znam taką goowniarę która robi co chce, a matka jej broni i ściemnia. Jak ja złapią za rękę na gorącym uczynku, to matka mówi że to nie jej ręka. Kiedyś mamuśka dostanie od niej po gębie, a ona powie, że to nie jej ręka.

~Pies Barona Munchhausena (217.151. * .76) 02.02.2022 06:39

Codzienność