Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

16-latek uciekł z ośrodka wychowawczego

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 16-latka, który uciekł z ośrodka wychowawczego. Ukrył się u cioci w Jastrzębiu. W nocy policjanci zapukali do drzwi, gdzie ukrywał się nastolatek. 

16-latek uciekł z ośrodka wychowawczego

Nastolatek uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Postanowił ukryć się u swojej cioci w Jastrzębiu-Zdroju. Około godziny 2:50 wywiadowcy zapukali do drzwi mieszkania, gdzie ukrywał się 16-latek.

- Chwilę później potwierdzili swoje przypuszczenia, zastając wewnątrz poszukiwanego. 16-latek nie dość, że uciekł z ośrodka, to jeszcze posiadał przy sobie środki zabronione. Mundurowi zabezpieczyli 0,35 grama katynonu. Jeszcze tej samej nocy policjanci doprowadzili 16-latka do Policyjnej Izby Dziecka, skąd zostanie przewieziony do wskazanej placówki - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.64. * .227) 04.02.2022 08:29

Widocznie w tych ośrodkach nie ma tak kolorowo jak opisują

~Pies Barona Munchhausena (217.151. * .76) 03.02.2022 09:51

Codzienność.

~Gość (80.188. * .244) 03.02.2022 09:01

Zapewne myślał, że zbliżają sie jakieś wybory, dlatego postanowił poszukać jakiejś urny i oddać głos na PiS.

~Jonasz (87.239. * .85) 03.02.2022 08:37

A przypadkiem cisza nocna nie obowiązuje od 22 do 6 i w tym wypadku nawet z nakazem prokuratora się nie nachodzi ludzi chyba że jest to terrorysta i zagraża to bezpieczeństwu państwu ? Weszli bezprawnie !