Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Coraz mniej zakażonych w Jastrzębiu

Piąta fala pandemii koronawirusa w Jastrzębiu słabnie. Służby sanitarne odnotowują coraz mniej zakażonych osób. Trzeba jednak pamietać, że policja nadal egzekwuje obostrzenia pandemiczne. 

Coraz mniej zakażonych w Jastrzębiu

Dane epidemiologiczne za ostatni tydzień w naszym mieście przedstawiają się następująco:

  • 170 osób zakażonych COVID-19
  • 1 osoba zmarła
  • 2,75 współczynnik zachorowań na 10 tys. mieszkańców

Epidemiolodzy podkreślają, że jednak nadal należy zachowywać środki ostrożności - dystans społeczny i nosić maseczki w pomieszczeniach zamkniętych. Policja ciągle egzekwuje przepisy z tym związane.

 

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~To sem ja (37.248. * .10) 23.02.2022 17:30

Kłócić? Pojęcia nie masz kto, po co i dlaczego dąży do konfliktu (kinfliktów). Powtarzasz jak "konsument" coś usłyszał w radiu czy w tv. Ja wiem może trochę więcej, ale też nie wszystko. Rosjanie jak i Polacy czy Ukraincy nie chcą wojny...
Co innego ich chazarskie władze...

~Raper klasztorny (89.64. * .31) 23.02.2022 13:00

Twoja wypowiedź o Rosjanach eliminuje cie ostatecznie z grona ludzi, którymi warto się choćby kłócić :)

~To sem ja (37.248. * .0) 23.02.2022 10:47

"Pokaz patriotyzmu i odpowiedzialności, budujący obrazek." - motyla noga... toś pojechał. Cała ta plandemia to test na inteligencję. Niestety większość ludzi ten test oblewa...
Jeśli ktoś jest dorosły niech na sobie eksperymentuje. Ale za podawanie tego czegoś dzieciom powinna być najwyższa kara!

~Raper klasztorny (89.64. * .31) 23.02.2022 07:45

Już był taki co głośno wieszczył koniec epidemii na wiecu wyborczym, a było to ponad 1,5 roku temu. Bądźmy zatem ostrożni. Fajnie, że sporo jastrzębian odwiedza punkty szczepień. Byłem niedawno na 3 dawkę i spodziewałem się, że będę sam, ale pozytywnie zaskoczyło mnie, że całe rodziny się meldowały. Pokaz patriotyzmu i odpowiedzialności, budujący obrazek.

~ (80.188. * .244) 22.02.2022 13:24

"Coraz mniej zakażonych w Jastrzębiu" bo coraz więcej ludzi wyjeżdża z tej upadającej osady górniczej. Proste?

~To sem ja (37.248. * .5) 22.02.2022 10:39

Iga... litości. Teraz ważniejsze są bębenki wojenne. Napędzają nas na "złych Rosjan".
Dlatego chwilowo przystopowali z propagandą kowidową. Ale jak to powiedział wtajemniczony bill od gejtsów: przy następnym patogenie trzeba będzie zadźgać wszystkich w ciągu pół roku a nie tak jak teraz...
Teraz trzeba wspierać garstkę rozsądnych pracowników służby zdrowia (niezadźganych), których dojeżdża reżimowy minister. Jak uda mu się wprowadzić segregację sanitarną u białych kitli, zabierze się za następne grupy zawodowe. Nie wolno mu na to pozwolić!

~Iga (89.70. * .92) 22.02.2022 09:47

Spokojnie! Wirus jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Bądźmy ostrożni!