Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

69-letni mężczyzna wypadł z balkonu

Do tragicznego wydarzenia doszło we wtorek na osiedlu „6”. Mężczyzna wypadł z balkonu podczas prac remontowych.  Poniósł śmierć na miejscu.

69-letni mężczyzna wypadł z balkonu

Informację o tragicznej śmierci 69-latk potwierdziła aspirant Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

- Do wypadku doszło we wtorek w godzinach porannych. Mieszkaniec ulicy Marusarzówny podczas prac remontowych wypadł z balkonu. Przybyły na miejsce policyjny patrol odnalazł ciało zmarłego wraz ze sprzętem typowym dla prac remontowych - relacjonuje policjantka.

Policja bada okoliczności zdarzenia, jednak wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~klimat rączy (81.200. * .162) 06.04.2022 11:10

Tak.. w tym wszystkim chodzi o ortografię. Ciekawe czy ofiara znała.

~I <3 Jaszczembie (80.188. * .244) 04.04.2022 07:26

@Gość 01.04.2022 11:27

Jakie co cudowne i budujące, że chociaż twój głos wniósł tak wiele do dyskusji.

Pomijam tutaj zupełnie fakt, że jest naszpikowany błędami w pisowni i tak ogólnie to jest bez sensu, no ale jest.

~UPADEK MORALNOŚCI (89.64. * .157) 02.04.2022 11:48

To prawda. Ludzie zmieniają się w zombii. Wyglądają nadal jak ludzie ale przestają myśleć racjonalnie. Takie osobniki są spotykane wszędzie. Żyją, bo oddychają. Potrzebują tragedii żeby się nią karmić.

~Gość (185.120. * .22) 01.04.2022 11:27

Do
Dobry
31.03.2022 13:23

Ludze którzy czytają wymyślone bzdury przez złośliwych oszołomów, a prawie tylko z takich oszołomów składa się chory zawistny ,złośliwy polski naród , nikt nie rani tylko sami się ranią swoją głupotą jeśli zwracają w ogóle jakąkolwiek uwagę na czyjeś chore wypociny więc nie tragizuj.

~Dobry (89.64. * .225) 31.03.2022 13:23

Jaszczembie tak sieje się plotki, idioto zastanów się co piszesz bo ranisz ludzi

~I <3 Jaszczembie (80.188. * .244) 31.03.2022 11:23

Co za czasy? Wystarczy kogoś ze szpachelką w ręku wypchnąć z balkonu i już mamy gotowy niby wypadeczek.