Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezpłatne badania profilaktyczne opłacone przez magistrat

Urząd Miasta zaprasza mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne, które są najlepszym sposobem na walkę z chorobą w początkowej fazie.

Bezpłatne badania profilaktyczne opłacone przez magistrat

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju mogą wziąć udział w następujących darmowych badaniach profilaktycznych:

Mammografia i USG piersi

Mieszkanki powyżej 40 roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych profilaktycznych badań mammograficznych lub USG piersi w ramach działania z zakresu edukacji zdrowotnej, profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi.

Badania realizowane są przez Medicus 99 Czuczman Sp. J. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Dworcowej 1/D. tel. 32 47 64 555, 32 47 57 780.

„ZDROWY SENIOR”

  • Profilaktyka i wczesne wykrywanie raka narządu rodnego.
  • Profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób układu krążenia.
  • Profilaktyka i wczesne wykrywanie raka prostaty.
  • Profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób nowotworowych dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Badania realizowane są przez Medicus 99 Czuczman Sp. J. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Dworcowej 1/D. tel. 32 47 64 555, 32 47 57 780.

Profilaktyka i wczesne wykrywanie chorób układu oddechowego

Badania dla mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój powyżej 60 roku życia realizuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Informacja
i rejestracja: 23 47 84 265.

Szczegółowe informacje udzielane są przez Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, osobiście pokój 218A, 217A, telefonicznie: 32 47 85 391 i 32 47 85 381, e-mailowo: psm@um.jastrzebie.pl

 

 

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Iga (89.70. * .92) 27.04.2022 09:34

Oj maruderzy! Nic wam nie pasuje. Ta nienawiść do rządzących w mieście, odbije się na was samych. To badania dla tych, którzy nie mają, aby się leczyć prywatnie, a nasza służba zdrowia - no cóż! Sami widzicie. "Życz, a będzie ci życzone" mówi stare polskie porzekadło.

~Pies Barona Munchhausena (157.25. * .100) 26.04.2022 11:29

Codzienność.

~Anna (87.207. * .23) 26.04.2022 10:23

Nie bezpłatne tylko opłacone przez nas podatników