Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Napastnik rzucił się na przechodnia z maczetą

Napastnik rzucił się z maczetą na przypadkowego przechodnia. Na szczęście pomoc przyszła na czas i mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Napastnik rzucił się na przechodnia z maczetą

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po północy. Napastnik zaatakował przechodnia, ponieważ ten szedł środkiem jezdni.

- Napastnik zadał mu kilka uderzeń, po czym odjechał samochodem. Mundurowi udzielili 22-latkowi pierwszej pomocy i wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała go do szpitala - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawę napadu. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną. Trafił już do zakładu karnego. Grozi mu do 5 lat więzienia.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bbbb (89.72. * .102) 08.05.2022 13:33

Kilka lat temu miałem podobną sytuację. W nocy kilku młodzieńców spacerowało sobie po ul. Pszczyńskiej. Zatrzymałem się, ale w końcu po jakimś czasie zatrąbiłem aby zeszli z ulicy na chodnik. Oburzeni moim zachowaniem owi dżentelmeni z wrzaskiem ruszyli w moją stronę. Nie zastanawiałem się co może z tego wyniknąć tylko też ruszyłem w ich stronę. Skończyło się złożeniem jednego lusterka i porysowaniem lakieru na dachu od kamienia. Widząc w lusterku wstecznym zachowanie gości nie miałem ochoty sprawdzać czy coś się im stało.

~Gość (109.70. * .30) 08.05.2022 09:57

Miał go pocałować, za to że mół mu wpaść pod samochód?

~Polak (89.64. * .74) 06.05.2022 22:25

W Jastrzębie Zdrój chodzi się sierodkiem jezdni po północy, Oj scyzoryk się otwiera.

~S.M. (89.64. * .74) 06.05.2022 22:15

Gdyby kierowca jechał chodnikiem to Nie doszło by do konfliktu?

~Polak (89.64. * .74) 06.05.2022 22:08

Przechodzień szedł środkiem jezdni, biedaczek, czli lepiej było go potrącić?

~Kierowcy (89.64. * .74) 06.05.2022 22:03

A ten samobójca co szedł środkiem jezdni, chyba ocalono jego głupie życie.

~Bolo (94.232. * .12) 06.05.2022 16:24

No właśnie, za usiłowanie zabójstwa, grozi do 5 lat. Dajcie mu drugą szanse, drugi raz sie nie pomyli. Oby trafil na jakiegos synka lub córeczke sędziny. Wtedy sędzina zrozumie albo i nie co sie stało.

~Pies Barona Munchhausena (31.179. * .1) 06.05.2022 08:57

A ten, co szedł środkiem jezdni, oczywiście krystaliczny???

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .27) 06.05.2022 07:54

Codzienność