Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Straż Miejska bezpłatnie bada alkomatem

Każdy, kto będzie chciał zbadać się bezpłatnie na obecność alkoholu w organizmie, może to zrobić w siedzibie jastrzębskiej Straży Miejskiej. Badanie można przeprowadzić całą dobę. 

Straż Miejska bezpłatnie bada alkomatem

Kierowcy, którzy przed wyruszeniem w trasę będą chcieli sprawdzić, czy w ich organizmie nie ma alkoholu, mogą to zrobić w siedzibie Straży Miejskiej. Z badania może bezpłatnie skorzystać każda osoba. Alkomat 7410 Plus firmy Drager udostępniany będzie całodobowo w siedzibie SM (wejście z tyłu budynku Urzędu Miasta).

Przerwa w badaniach była spowodowana ryzykiem związanym z pandemią koronawirusa. Teraz można już bez przeszkód wznowić badania.

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (31.0. * .241) 15.06.2022 01:16

KIEROWCO ! PIŁEŚ - NIE JEDŹ !!!!
NIE PIŁEŚ - WYPIJ !!

~@mika Dziś o 16:52 (80.51. * .251) 14.06.2022 22:46

A ty wiesz że ten alkotester u Filipa dział tak samo jak chuch w twarz mamuśce - i pytanie z jej strony znowu chlałeś?

~mika (85.202. * .57) 14.06.2022 16:52

Bilet autobusowy to koszy 5 zł, bez łaski kupię test na każdej stacji benzynowej a przy sprawdzeniu 10 razy to koszt wyniesie niewiele mniej niż u Filipa za własny alotester.

~Gość (188.137. * .93) 14.06.2022 10:42

Ale czad, ta informacja powinna lecieć na czerwonym pasku w TVPInfoPiS.