Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nielegalnie uczyła się jeździć samochodem

23-latka postanowiła nauczyć się jazdy samochodem. Problem jednak w tym, że uczyniła to nielegalnie w aucie swojego znajomego. O wszystkim dowiedziała się policja, bo kobieta uszkodziła ogrodzenie szkolnego płotu.

Nielegalnie uczyła się jeździć samochodem

Zdarzenie miało miejsce w nocy, około godziny 24:00, policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu ogrodzenia boiska szkolnego przez samochód marki Audi. Po przybyciu na miejsce mundurowi zastali kobietę siedzącą za kierownicą. Powiedziała ona, że uczy się jeździć pod okiem znajomego.

- Kobieta najwyraźniej miała kłopot z jazdą, gdyż przy skręcie pomyliła „hamulec z gazem” i wjechała w ogrodzenie. Kobieta będzie odpowiadała przed sądem za kierowanie bez uprawnień oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. 23-latek został ukarany mandatem karnym za udostępnienie pojazdu osobie, która nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (185.220. * .254) 14.06.2022 18:45

Panowie policjanci powinni zapoznać się z przepisami. Sąd dziewczynę uniewinni.

~Tomek (93.179. * .138) 14.06.2022 18:32

Premie dać jednakowo dla dołu i powierzchni nie ma wyjątku

~Kierowca wysokoemisyjny. (89.70. * .7) 14.06.2022 17:13

Kto z Nas nie uczył się jeździć w ten sposób .Kto tak nie uczył swojej żony ,dzieci .Przecież jak chcesz aby ktoś zdał za pierwszym razem musi się dodatkowo podszkolić .No jest to nielegalne ale tak zwyczajnie ...normalna praktyka.

~Żółty paluch (37.30. * .28) 14.06.2022 13:50

Dziefczynka widocznie lubi ostrą jazdę !

~lol (31.179. * .5) 14.06.2022 13:20

No tak, przeciez w srodku nocy to wcale nie wyglada podejrzanie.

~Janusz Tracz (89.64. * .99) 14.06.2022 12:41

fascynyjaca historia !! brawo za tego newsa

~Gość (185.220. * .116) 14.06.2022 10:40

Nie była na drodze publicznej, ani w miejscu o którym mówią przepisy. Można ją tylko ukarać za uszkodzenie mienia.

~Żółty paluch (37.30. * .28) 14.06.2022 10:23

A gdzie ma się uczyć ???

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .69) 14.06.2022 07:07

Codzienność