Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Okradli hurtownię i zostali aresztowani

Złodzieje włamali się do hurtowni na terenie Jastrzębia i ukradli dużą ilość papierosów. Grozi im wieloletni pobyt w więzieniu, ponieważ nie był to ich pierwszy czyn przestępczy. 

Okradli hurtownię i zostali aresztowani

W nocy z soboty na niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju doszło do włamania do hurtowni, skąd skradziono papierosy o wartości prawie 40 tysięcy złotych.

- Około godziny 4:00 pracownicy firmy ochroniarskiej ujawnili włamanie. Złodzieje, aby dostać się do środka, przecięli siatkę ogrodzeniową i wyłamali drzwi oraz rolety w oknie, powodując straty w wysokości prawie 7 tysięcy złotych. Z terenu hurtowni ukradli 1500 paczek papierosów - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jastrzębscy policjanci wraz z mundurowymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu siłowo weszli do mieszkania i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 45 lat. W lokalu zabezpieczono również papierosy.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Sąd na wniosek śledczych i prokuratora zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Dodatkowo czynów tych dopuścili się w warunkach powrotu do przestępstwa. Grozi im wieloletni pobyt w więzieniu.

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (87.207. * .64) 23.06.2022 20:13

I państwo za pieniądze podatników zafunduje im wakacje,a do kamieniołom do roboty o chlebie i wodzie

~Gość (109.70. * .26) 23.06.2022 11:51

Ochroniarze natychmiast po przebudzeniu ujawnili włamanie.

~Bolo (109.95. * .210) 23.06.2022 10:24

UM aktywny. Pierwsze komentarze poszly.
Ależ rozgrzane sądy, kto teraz bedzie z wami paradowal ze świeczkami i kod'ziarzami.

~Gość (89.64. * .5) 23.06.2022 07:25

Psie barona napisz że to codzienność

~Gość (89.64. * .140) 23.06.2022 07:21

A jazda z nimi tam gdzie ich miejsce więzienie i praca na swoje utrzymanie i kary oraz zadośćuczynienie to ma być kara a nie pobyt w sanatorium na koszt pokrzywdzonych

~Pies Barona Munchhausena (83.10. * .120) 23.06.2022 07:20

Codzienność