Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wandal groził nożem mieszkańcom

Grupa  osób demolowała drzwi w bloku. Mieszkańcy zareagowali na takie zachowanie. Jeden z wandalów wyciągnął nóż i zaczął nim grozić. Na miejsce wezwano policję. 

Wandal groził nożem mieszkańcom
Zdjęcie archiwalne

Jastrzębianin groził mieszkańcom jednego z bloków nożem. Wezwany na miejsce patrol policji zastał agresora w samochodzie osobowym marki Daewoo na parkingu. Mężczyznę zatrzymano, a nóż zabezpieczono.

- Na jednej z klatek schodowych w centrum miasta grupa nieznanych osób zdemolowała drzwi wejściowe. Gdy mieszkańcy zareagowali, nie zgadzając się z chuligańskim zachowaniem, jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i zaczął nim grozić jednemu z mieszkańców. Awanturnik był wyraźnie pobudzony i agresywny. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Następnego dnia zatrzymany usłyszał zarzut gróźb karalnych. Prokurator nałożył na niego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania do niego. O wymiarze kary zdecyduje sąd. Może dostać do 2 lat więzienia.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anatol (89.64. * .72) 29.06.2022 11:05

W mieście policja ma pełne ręce roboty. Nie ma dnia aby nie było akcji z agresywnymi ludźmi i to od młodych po starych. Co dzieje się z ludźmi ?. Prochy i alkohol

~Głupek ze świeczką pod sądem. (85.202. * .231) 29.06.2022 09:26

No proszę , następny bandyta ,potencjalny morderca zamiast siedzieć w areszcie do wyroku orzekającego bezwzględne więzienie to prokurator stosuje dozory policyjne i prosi bandytę ( bo zakazy prokuratora to bandyta ma w dupie) aby się nie kontaktował ani nie zbliżał do pokrzywdzonego.Wolne sądy !!!! Wolni bandyci !!!

~Pies Barona Munchhausena (193.28. * .1) 29.06.2022 08:17

Codziennosc.