Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Do szpitala można wejść tylko z maseczką

Mimo że pandemia koronawirusa wydaje się być odległym wspomnieniem, to jednak na teren jastrzębskiego szpitala w dalszym ciągu można wejść tylko z maseczką na ustach i nosie. 

Do szpitala można wejść tylko z maseczką

Maseczkę zakrywającą usta i nos należy mieć na twarzy na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, w miejscach prowadzenia działalności leczniczej. Nakaz ten obowiązuje do końca wakacji, czyli 31 sierpnia. Obowiązek ten może zostać przedłużony .

W trosce o dobro pacjentów dyrekcja prosi o bezwzględne przestrzeganie tego obowiązku, a maseczkę nosić w sposób właściwy.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kot Barona Munchhausena (46.204. * .173) 30.06.2022 22:05

Spokojnie, już niedługo znów zacznie się ten covidowy cyrk . Dla mediów wojna na Ukrainie się powoli nudzi.W drugiej połowie września przyjdzie jesienna grypa i zwiększy się zachorowalność to znowu będą straszyć kolejną falą. W grudniu, styczniu przyjdą mrozy i zwiększona zachorowalność i cyk będzie kolejna fala. Trzeba było zrobić wybory i nawpuszczać Ukraińców to ten straszny wirus przestał być groźny i był w odwrocie.

~Gość (89.64. * .225) 30.06.2022 00:34

"pandemia koronawirusa wydaje się być odległym wspomnieniem" - to nie jest odległe wspomnienie dla ludzi, którzy zostali potraktowani przez rządzących chamskim zamordyzmem.
To był niezły test na inteligencję, który większość ludzi oblała, wierząc w bajki o groźnym wirusie i pozwalając na eksperyment na sobie i swoich dzieciach.
To straszne jak, media potrafią sterować ludźmi.

~menel (89.64. * .39) 29.06.2022 21:03

do Żółty paluch

DAJĄ BARDZO DOBRY PRZYKŁAD
DOŚĆ ŚCIEMY I IDIOTYZMÓW

~Żółty paluch (188.146. * .208) 29.06.2022 12:23

W szpitalu lekarze chodzą bez maseczek choćby izba przyjęć, policja na badania z zatrzymanymi również chodzi bez masek i jaki oni dają przykład ?

~adam (87.207. * .192) 29.06.2022 12:17

Idąc na zabieg korytarzem szpitalnym 80 % personelu medycznego chodzi bez masek nawet lekarz który mnie przyjmował był bez, ten też lekarz kazał mi zdjąć maskę jak to okreslając dosyć się męczyliśmy....

~Sroka (31.0. * .244) 29.06.2022 11:32

Dziś byłem w szpitalu, maseczek nie nosi głównie personel.

~Alojz (46.204. * .48) 29.06.2022 09:05

Konstytucja...

~Gość (46.134. * .49) 29.06.2022 08:49

Uwaga temat Ukrainy już stał się nudny to czas wrócić do covida haha żałosne to jest że ktoś to wszystko kupuje