Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

70-latek jechał rowerem mając 2 promile alkoholu

Policjanci zauważyli w centrum miasta rowerzystę, który miał problemy z utrzymaniem równowagi. Jak się okazało 70-latek miał w organizmie dwa promile alkoholu.

70-latek jechał rowerem mając 2 promile alkoholu

Sezon na rower trwa w najlepsze. Niestety, niektórzy rowerzyści wsiadają na dwa kółka, będąc pod wpływem alkoholu.  Za taką jazdę muszą liczyć się z wysokimi mandatami karnymi. Jeśli alkomat wskaże pomiędzy 0,2 promila a 0,5 promila, wówczas kara wyniesie 1 tys. zł, natomiast powyżej 0,5 promila - 2,5 tys. zł.

70-latek, którego zatrzymano jadącego rowerem pod wpływem alkoholu, otrzymał mandat w wysokości 2,5 tys. zł, gdyż miał w organizmie 2 promile alkoholu.

 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.163. * .8) 30.06.2022 09:55

Młody nawet nie potrafiłby wsiąść na rower mająć 2 promile.

~Gość (83.10. * .140) 30.06.2022 08:44

Biedronek a z PiSu wszyscy idealni ? Tam świeca normalnie przykładem złodzieje :D

~biedronek (46.204. * .62) 30.06.2022 07:18

Jednak są równi i równiejsi ten z PO jechał nabity i zasłonił się immunitetem .

~Bolo (109.95. * .233) 29.06.2022 22:18

70lat i na rowerze. Szacun.
Nasze roczniki w wieku 70 lat to juz tylko w M1.

~Pies Pies Baskervilleów (83.10. * .47) 29.06.2022 14:00

Codzienność