Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kobieta dobijała się do drzwi. Trafiła do aresztu

21-letnia kobieta dobija się do drzwi jednego z mieszkań. Na miejsce wezwano policyjny patrol, który przewiózł ją do aresztu.

Kobieta dobijała się do drzwi. Trafiła do aresztu

Lokatorzy jednego z mieszkań znajdującego się na terenie Jastrzębia wezwali policyjny patrol, ponieważ nieznana im kobieta dobija się do drzwi.

- Zgodnie z obowiązującymi procedurami sprawdzili osobę w policyjnych systemach, by potwierdzić podane dane. Wynik sprawdzenia nie był dla niej korzystny. Okazało się, że młoda kobieta jest poszukiwana. Została zatrzymana przez policjantów, którzy przeprowadzili z nią dalsze czynności oraz doprowadzili 21-latkę do aresztu śledczego - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anty PiS i po (89.70. * .101) 12.07.2022 10:09

500 plus działa

~Poszukiwany (5.173. * .59) 12.07.2022 08:56

3/4 ludzi jest poszukiwanych w tym kraju xD

~Profos (83.10. * .53) 12.07.2022 07:58

21 lat i już poszukiwana przez policję ... ciekawe ile ze swojego marnego i nikomu niepotrzebnego życia spędzi za kratami .

~Obcięty paluch (89.70. * .156) 12.07.2022 07:39

Hahah więcej kobiet poszukiwanych niż mężczyzn.

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .69) 12.07.2022 07:32

Codzienność.