Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zdziwiony rowerzysta wpadł w ręce mundurowych

Jakież było zdziwienie rowerzysty, kiedy wpadł w ręce policjantów. Mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu i nie rozumiał, co jest w tym niestosownego.

Zdziwiony rowerzysta wpadł w ręce mundurowych

Cyklista jechał rowerem aleją Jana Pawła II. Zwrócił uwagę mundurowych, gdyż jego pojazd był nieoświetlony. Ponadto policjanci wyczuli od niego zapach alkoholu.

- Przeprowadzone badanie 28-latka wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci ze względu na stan zagrażający jego życiu i zdrowiu doprowadzili rowerzystę do wytrzeźwienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak informują mundurowi, rowerzysta był zdziwiony zainteresowaniem, jakie okazali mu stróże prawa. Ci natomiast niezmiennie podkreślają, że każdy kierujący czy to samochodem, czy rowerem a będący pod wpływem alkoholu, jest zagrożeniem zarówno dla siebie, jak  i innych kierowców  oraz pieszych.

 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Oficer rowerowy (46.134. * .230) 27.07.2022 21:57

Nie dziwię się że jechał pijany? w tym mieście w ogóle nie ma rozwiązanych dróg rowerowych, porobione jakieś śmieszne odcinki pseudo dróg. Najśmieszniejsze jest to jak ogłaszają się stolicą rowerową haha

~Jorgi76 (5.173. * .163) 27.07.2022 16:40

Nieważne czy kierowca samochodu czy rowerzysta, jeżeli jest pod wpływem alkoholu, powinien zdawać sobie sprawę z nieuchronności kary.Walić mandaty aż zrozumieją,a im wyższe tym lepiej.

~Hipokryzja (185.135. * .242) 27.07.2022 11:24

Po tytułach wiadomości można się domyślić, że to patologiczne miasteczko. Co drugi tytuł to pijaństwo, złodziejstwo, wandalizm. Strach tu mieszkać, dobrze, że prezydentka dba o klimat i nie koszą traw, śmieci przynajmniej nie widać, bo też przestali sprzątać, ekologicznie...

~Anka Pisanka (80.188. * .23) 27.07.2022 11:07

Jak go namierzyli?

Pewnie zachowywał się nerwowo...

~Pies Barona Munchhausena (193.28. * .1) 27.07.2022 09:50

Codziennosc.