Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski szpital stara się o 182 000 zł. Pomóż w głosowaniu na projekt

Szpital walczy o fundusze na realizację zadania "Bezpieczne miejsca dla rowerzystów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju".

Jastrzębski szpital stara się o 182 000 zł. Pomóż w głosowaniu na projekt

Co zrobić, aby pomóc szpitalowi?

  • wejdź na stronę bo.slaskie.pl
  • Wybierz zadanie MBO-0025/P3/22 "Bezpieczne miejsca dla rowerzystów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju"
  • (zadanie z Puli REGIO podregion obejmujący powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory)
  • W formularzu wpisz swoje imię, nazwisko, numer pesel, imię matki oraz numer telefonu
  • Na podany numer telefonu otrzymasz wiadomość sms z kodem, celem weryfikacji
  • Kod należy wpisać w odpowiednie miejsce oraz zatwierdzić

Opis projektu:

Wykonanie zadaszonej wiaty rowerowej dla min. 30 stanowisk rowerowych, zlokalizowanej na terenie szpitala (w patio), obok wejścia głównego do budynku wraz z podjazdem - pochylnią dla rowerów (również przystosowaną dla osób niepełnosprawnych). Z wiaty (patio) jest bezpośrednie wejście do holu głównego szpitala a także do windy. Przewiduje się również zagospodarowanie terenu obok wiaty, to jest montaż ławek, koszy na śmieci i nasadzenia roślin. Celem zadania jest stworzenie personelowi szpitala, odwiedzającym a także pacjentom warunków do dojazdu rowerami do szpitala, bezpiecznego ich przechowywania na terenie szpitala a przez to do propagowania prozdrowotnego i ekologicznego stylu życia (rezygnację z dojazdu do szpitala samochodami). Wjazd - pochylnia umożliwi także osobom niepełnosprawnym (w tym na wózkach inwalidzkich) dojście do poradni specjalistycznych oraz oddziałów medycznyc.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy oddaniu głosu, skontaktuj się z:

  • Działem Projektów Pomocowych - 32 47 84 508
  • Rzecznikiem Prasowym - Marcelina Kowalska 32 47 84 536, 691 120 008
  • Działem Informatyki - 32 47 84 509/510
  • Działem Organizacji - 32 47 84 533/204

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PePe (157.25. * .100) 24.08.2022 10:22

Autor sprawdzał link który podał? czy tylko bezmyślnie skopiował ze strony nowiny.

~Prawdomowny (37.225. * .61) 23.08.2022 21:49

Teraz chcą pomocy, ale jak jeszcze kilka miesięcy temu człowieka w potrzebie traktowali jak zło ostateczne to wszystko było dobrze. Takiego wała, żebyście ani złotówki nie dostali. Wiata na rowery za 182 tys pln, śmiech na sali.

~inwalida (89.70. * .247) 23.08.2022 20:26

Dla rowerów! To już widać że to nie dla pacjentów i który z dorosłych do szpitala w odwiedziny pojedzie rowerem.. Proszę zobaczyć gdzie ludzie parkują samochody!! Parking płatny ale tylko dla tych co mają uposażenia oo..ooo a może i więcej. Jestem inwalida pierwszej grupy i nie widzę bym mógł skorzystać z parkingu o niższej opłacie.

~S25 (89.72. * .111) 23.08.2022 16:27

Jak personel zaparkuje to dla odwiedzających już miejsca nie będzie

~hm (31.179. * .5) 23.08.2022 16:20

Nie mozna po prostu kupic dwoch (kazda na 5 rowerow) konstrukcji z nierdzewki i samemu zamontowac? Akurat cos podobnego ostatnio organizowalem, kosztowalo kilkadziesiat razy mniej.

~Rozinen Bomber (178.27. * .69) 23.08.2022 16:11

Za tyle to mieszkanie mozna kupic a nie wiate z nasadzeniem kwiatow.