Trzy przystanki wyłączone z obsługi. Powód? Remont drogi

Ta informacja przyda się korzystającym z komunikacji autobusowej w Jastrzębiu-Zdroju. Autobusy linii C12 i C14 już od jutra (12.10) poruszać będą się objazdem.

Trzy przystanki wyłączone z obsługi. Powód? Remont drogi
Już jutro (12.10) zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie z ul. Chlebową, co wiąże się również z utrudnieniami dla poruszających się komunikacją autobusową. (fot. MZK w Jastrzębiu-Zdroju)

Ze względu na dalszy etap modernizacji ul. Wyzwolenia w Jastrzębiu-Zdroju kierowców czekają dalsze utrudnienia. Już jutro (12.10) zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie z ul. Chlebową, co wiąże się również z utrudnieniami dla poruszających się komunikacją autobusową.

Jak przekazuje jastrzębskie MZK, autobusy linii C12 i C14 poruszać się będą objazdem. Z obsługi wyłączone zostaną przystanki: Moszczenica-Wyzwolenia i Ruptawa-Chlebowa oraz dla linii C12 przystanek: Wyzwolenia-Kasztanowa. W dalszym ciągu nie będą obsługiwane przystanki: Ruptawa OD Malwa, Ruptawa-Malwa oraz Ruptawa-Biadoszek. Autobusy zatrzymają się dodatkowo na przystankach: Jagiełły-Os. Chrobrego, Armii Krajowej WORD i Armii Krajowej-Kasztanowa.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~moszczyniok (91.204. * .9) 13.10.2022 20:11

Weźcie usuńcie ten artykuł bo tylko ludzi wprowadzacie w błąd.