Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oddział Otolaryngologiczny nie przyjmuje pacjentów

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje o tym, że istnieje realna groźba zawieszania pracy Oddziału Otolaryngologicznego jastrzębskiego szpitala. W poniedziałek dyrekcja placówki wydała komunikat w tej sprawie.

Oddział Otolaryngologiczny nie przyjmuje pacjentów

Oddział Otolaryngologiczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wstrzymuje przyjmowanie pacjentów od dnia 1 listopada br. Dyrekcja placówki wydała oświadczenie w tej sprawie.

Pacjenci nie są przyjmowani na Oddział Otolaryngologiczny

- Z przykrością informuję, że 1 listopada 2022 roku nastąpi zawieszenie działalności Oddziału Otolaryngologicznego z powodu trudnej sytuacji kadrowej. Przepraszamy za utrudnienia. Mamy jednak nadzieję, że są one przejściowe. Zapewniamy, że nie ustajemy w staraniach, aby jak najszybciej wznowić działalność Oddziału. Jednocześnie informujemy, że Poradnia Otolaryngologiczna działa bez zmian.  O wszelkich zmianach będziemy informować - czytamy w oświadczeniu Dyrekcji jastrzębskiego szpitala.  

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zaorac (89.70. * .156) 01.11.2022 19:01

Dziadostwo a nie szpital zaorać to badziewie.

~Wiemcopisze (46.204. * .83) 01.11.2022 12:49

Jesli jest możliwość to trzeba sie leczyć u profesjonalistów niż u znachorów więc lepiej jest zamknąć a będzie więcej pożytku niż starty. Taka prawda.

Astronom 01.11.2022 10:53

Może i dobrze jak ma leczyć byle kto to lepiej niech to zamkną najlepsi fachowcy są w katowicach i niestety prywatnie

~Prawda5556 (87.239. * .85) 01.11.2022 09:15

Powinni zawiesić kardiologię również, nic nie wnosi do naszego miasta a pomoże przeżyć w ten sposób setka ludzi transportując chorych do innych szpitali !

~Trzeźwy (31.60. * .250) 31.10.2022 20:42

Jest super, jest super więc o co Ci chodzi?