Oddaj krew i odbierz świąteczne drzewko. Akcja rusza już jutro

- Już teraz serdecznie zachęcamy. Poczuj magię Świąt i podziel się życiem - przekazują pracownicy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.

Oddaj krew i odbierz świąteczne drzewko. Akcja rusza już jutro
Choinki będą wydawane uczestnikom akcji do wyczerpania zapasów. (fot. Justyna Koniszewska)

Czas Świąt Bożeg Narodzenia to nie tylko czas otrzymywania prezentów, ale i dawania czegoś od siebie. Specjalnie na tę okazję Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu przeprowadzi akcję pod nazwą „Oddaj krew-odbierz drzewko”.

W ramach tej akcji każdy Krwiodawca, który od 8 grudnia odda krew lub jej składniki w siedzibie Centrum lub jego Oddziałach Terenowych w Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śl. i Rybniku, otrzyma w podziękowaniu za dar serca drzewko świąteczne. Choinki będą wydawane uczestnikom akcji do wyczerpania zapasów.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Aleksandroo (46.204. * .198) 07.12.2022 17:20

Oddawałem krew 25 lat. Nigdy nie korzystałem z żadnych przywilejów, poza wolnym od pracy. Niektórzy stają do zdjęć i wypinają się po jakieś odznaki, żeby pokazać światu jacy są honorowi?

Punkt krwiodawstwa w Jastrzębiu to porażka. Chamstwo i traktowanie dawców jak bydło! Szczególnie w piątki. Ostatnie lata wolałem jeździć do Pszczyny i Wodzisławia. Tam obsługa miła i życzliwa. Pozdrawiam krwiodawców i życzę zdrowia.

~Skarbnik (178.43. * .106) 07.12.2022 15:56

Przypominam ,że naturalną choinkę po świętach trzeba wywieść osobiście do PSZOK gdyż służby miejskie nie zbierają choinek , które leżą obok śmietników .i w ten sposób często gęsto takie choinki leża pod śmietnikami do maja a często i dłużej .