Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oddaj krew i odbierz świąteczne drzewko. Akcja rusza już jutro

- Już teraz serdecznie zachęcamy. Poczuj magię Świąt i podziel się życiem - przekazują pracownicy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.

Oddaj krew i odbierz świąteczne drzewko. Akcja rusza już jutro
Choinki będą wydawane uczestnikom akcji do wyczerpania zapasów. (fot. Justyna Koniszewska)

Czas Świąt Bożeg Narodzenia to nie tylko czas otrzymywania prezentów, ale i dawania czegoś od siebie. Specjalnie na tę okazję Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu przeprowadzi akcję pod nazwą „Oddaj krew-odbierz drzewko”.

W ramach tej akcji każdy Krwiodawca, który od 8 grudnia odda krew lub jej składniki w siedzibie Centrum lub jego Oddziałach Terenowych w Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śl. i Rybniku, otrzyma w podziękowaniu za dar serca drzewko świąteczne. Choinki będą wydawane uczestnikom akcji do wyczerpania zapasów.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Aleksandroo (46.204. * .198) 07.12.2022 17:20

Oddawałem krew 25 lat. Nigdy nie korzystałem z żadnych przywilejów, poza wolnym od pracy. Niektórzy stają do zdjęć i wypinają się po jakieś odznaki, żeby pokazać światu jacy są honorowi?

Punkt krwiodawstwa w Jastrzębiu to porażka. Chamstwo i traktowanie dawców jak bydło! Szczególnie w piątki. Ostatnie lata wolałem jeździć do Pszczyny i Wodzisławia. Tam obsługa miła i życzliwa. Pozdrawiam krwiodawców i życzę zdrowia.

~Skarbnik (178.43. * .106) 07.12.2022 15:56

Przypominam ,że naturalną choinkę po świętach trzeba wywieść osobiście do PSZOK gdyż służby miejskie nie zbierają choinek , które leżą obok śmietników .i w ten sposób często gęsto takie choinki leża pod śmietnikami do maja a często i dłużej .