Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kult gwiazdą Lyski Rock Festival 2023. Kto jeszcze wystąpi?

Dziś (12 stycznia) został ogłoszony cały skład Lyski Rock Festival, który odbędzie się tradycyjnie w ostatni piątek wakacji - 25 sierpnia 2023 roku.

Kult gwiazdą Lyski Rock Festival 2023. Kto jeszcze wystąpi?
Na Lyski Rock Festival wystąpi legenda polskiej sceny rockowej Kult z Kazikiem Staszewskim

Na festiwalu w Lyskach zagrają zespoły: Farben Lehre, Hunter, Strachy Na Lachy i gwiazda wieczoru Kult.

- I teraz nasza petarda... Od dawna prosiliście nas o ten zespół. My także jesteśmy szczęśliwi, że u nas zagrają. Uwaga, przed Państwem na Lyski Rock Festival III wystąpi Kult. Mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasze gusta w tym roku. Z kim widzimy się 25 sierpnia? - piszą organizatorzy Lyski Rock Festival.

Zespół Kult z liderem Kazikiem Staszewskim to legenda polskiej sceny rockowej, która rozgrzewa swoich fanów już od ponad trzech dekad. Został założony w 1982 roku i szybko zdobył popularność dzięki swojemu unikalnemu połączeniu rocka, punku i muzyki elektronicznej. Teksty ich piosenek często dotyczą kwestii społecznych i politycznych, stając się potężnym głosem zmian w Polsce.

Przez lata Kult wydał wiele albumów, wiele z nich stało się klasykami na polskiej scenie muzycznej. Niektóre z najpopularniejszych albumów to "Tata Kazika," "Spokojnie," i "Prosto." Ich przeboje, takie jak "Do Ani," "Krew Boga," i "Polska" nadal cieszą się wielką popularnością wśród fanów i nadal można je usłyszeć na koncertach.

Kult jest zespołem, który przeszedł przez różne etapy i zmiany składu, jednak wokalista Kazimierz Staszewski nadal inspiruje nowe pokolenie artystów. Ich koncerty to zawsze wyjątkowe wydarzenie, pełne energii i emocji. Kult jest zespołem, który nie tylko tworzy muzykę, ale również przekazuje ważne przesłanie i jest ważnym głosem w polskiej kulturze.

A jak było w zeszłym roku? Zobaczcie w naszej galerii.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].