Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poszukiwaną listem gończym przez prokuraturę w Jastrzębiu, zatrzymano w Pawłowicach

29-latka ścigana przez śledczych, została zatrzymana przez dzielnicowych z Pawłowic. Funkcjonariusze przy kobiecie znaleźli woreczek z amfetaminą. Na poszukiwanej ciąży szereg zarzutów.

Poszukiwaną listem gończym przez prokuraturę w Jastrzębiu, zatrzymano w Pawłowicach
Funkcjonariusze doprowadzili 29-latkę do aresztu. / fot. Policja

Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju wydała list gończy za 29-latką. Kobieta w przeszłości dokonywała licznych kradzież, a także wielokrotnie włamywała się na konto bankowe posługując się przywłaszczoną kartą bankomatową.

Poszukiwana została zatrzymana przez dzielnicowych z Pawłowic. Kobieta miała przy sobie worek strunowy z amfetaminą, za co odpowie przed sądem. Funkcjonariusze doprowadzili 29-latkę do aresztu.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Echo (85.202. * .250) 11.02.2023 03:06

No proszę prokuratura z jastzymbia w końcu kogoś ściga no bo jak ktoś włazi wam do mieszkania i katuje ile chce to nie laska ścigać z urzędu sprawy nawet powołują własnych biegłych orzekających z dupy na podstawie lakonicznego sformułowania doktorka z izby przyjęć któremu NFZ nie płaci za obdukcję więc on nie widzi urazów . Specjalista z koziej doopy prokuratury uchylił orzeczenie biegłej sądowej wskazanej przez sąd nie oglądając nawet obrażeń spowodowanych przez sprawcę ( za takie obrażenia zawodowy bokser wagi średniej w starciu z wagą ciężka dostał 10tys USD wynagrodzenia tu była dużo większa różnica wagi a sprawca atakował od tyłu narażając na utratę wzroku osobę napadnięta ale to ch... Trzeba ścigać amfetaminkę bo jest zabójcza dla zdrowia . Zabójcza dla zdrowia jest policja prokuratura i sądy które oczekują że będę znał nazwisko i adres bandyty który mnie napada to przez tych śmierdzących leni ludzie później giną na ulicach tak jak jeden discojokej którego skatowano właśnie z powodu bagatelizowania tego typu spraw .

A wracając do narkotyków dlaczego do Polski trafia kokaina w bananach z biedronki czy tam innego sklepu ? Kto czyści dostawę przed trafieniem bananów do sklepu bo to nie przypadek że ma dostęp do załadunku . Dlaczego skoro wiecie z jakiej firmy kraju idzie przemyt to nic z tym nie robicie choćby poprzez blokadę firmy dostarczającej do kraju swoje produkty bądź kraju dostarczającego banany , nie wiem czy wiecie ale banany rosną w różnych krajach i niektórzy dostawcy nie pakują tam kokainy .I można to ogarnąć i wyeliminować syf z Polski ale nie materiały dowodowe muszą być i są zbierane latami ch
...z ludźmi

~Sig (94.254. * .189) 10.02.2023 17:30
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~miko (31.0. * .96) 10.02.2023 08:31
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~X33WK (5.173. * .62) 09.02.2023 23:36

Nosił wilk razy kilka
Ponieśli i wilka

~Ewcia@1972 (89.64. * .1) 09.02.2023 13:56

Nie znacie a oceniacie

~Masakaaaaa (46.204. * .142) 08.02.2023 19:16
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Henryk577@_ (89.64. * .211) 08.02.2023 18:48
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu