Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Jastrzębiu-Zdroju rozpoczynają się wybory członków zarządów osiedli i rad sołeckich

Osiedle Morcinka, Osiedle Przyjaźń i Osiedle Staszica. To właśnie tam odbędą się pierwsze trzy zebrania, na których mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli. 

W Jastrzębiu-Zdroju rozpoczynają się wybory członków zarządów osiedli i rad sołeckich
20 lutego rozpoczną się Zebrania Ogólne z mieszkańcami Osiedli i Sołectw w Jastrzębiu-Zdroju. (fot. UM w Jastrzębiu-Zdroju)

Właśnie ruszają wybory nowych przedstawicieli jednostek pomocniczych w Jastrzębiu-Zdroju. Już dziś (20.02) rozpoczną się Zebrania Ogólne z mieszkańcami Osiedli i Sołectw, podczas których wybierani będą nowi przedstawiciele jednostek pomocniczych na okres kadencji 2023-2028.

Pierwsze trzy zebrania odbędą się:

  • Osiedle Morcinka – 20 lutego o 17:00 w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Katowickiej 35,
  • Osiedle Przyjaźń – 21 lutego o 17:00 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Piastów 15,
  • Osiedle Staszica – 22 lutego o 17:00 w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Opolskiej 3.

Pełny harmonogram spotkań dostępny TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].