Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Muzyczny Dzień Kobiet w jastrzębskiej sali koncertowej. Zagra Grupa Bez Daty Ważności

Już 8 marca o godz. 18.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się koncert Grupy Bez Daty Ważności, a gościnnie wystąpi także Jan Cichy. Koncert poprowadzi Jadwiga Demczuk-Bronowska

Muzyczny Dzień Kobiet w jastrzębskiej sali koncertowej. Zagra Grupa Bez Daty Ważności
Gościnnie z Grupą Bez Daty Ważności wystąpi Jan Cichy, a koncert poprowadzi Jadwiga Demczuk-Bronowska. fot. GBDW

Muzyczny Dzień Kobiet w jastrzębskiej sali koncertowej. Zagra Grupa Bez Daty Ważności

Koncert Grupy Bez Daty Ważności to propozycja dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i regionu z okazji Dnia Kobiet 8 marca. Wydarzenie będzie połączone z wernisażem wystawy prac Barbary Kaczmarczyk "Za marzeniami jest coś więcej". 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00. Wernisaż zaplanowano w holu sali koncertowej, zaś później odbędzie się koncert. - Gościnnie zagra z nami na basie Jan Cichy, czołowy gitarzysta basowy i członek wielu zespołów jazzowych. Współpracował z czołówką polskich muzyków jazzowych, i piosenkarzy m.in. Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Markiem Grechutą, Zbigniewem Wodeckim, Andrzejem Rybińskim, Andrzejem Rosiewiczem, Gangiem Marcela, Marylą Rodowicz, Zbigniewem Zamachowskim, Hanną Banaszak i Alicją Majewską - zapowiadają organizatorzy. 

Na wydarzenie wstęp wolny!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].