Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

PGG: w e-sklepie nie trzeba już dołączać deklaracji CEEB

Jak informuje PGG S.A. do odwołania zawieszony zostaje w sklepie internetowym obowiązek dołączania przez klientów do konta kupującego deklaracji CEEB w postaci elektronicznej.

PGG: w e-sklepie nie trzeba już dołączać deklaracji CEEB
Zmiany są wprowadzone od 3 lipca. zdjęcie ilustracyjne, arch. PGG S.A.

- Do odwołania zawieszony zostaje w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej S.A. obowiązek dołączania przez klientów do konta kupującego deklaracji CEEB w postaci elektronicznej. Zmianę w sprawie tzw. Dokumentu Dotyczącego Źródła Spalania (CEEB) PGG S.A. wprowadza od poniedziałku 3 lipca 2023 r. zgodnie z § 1 ust. 21 Regulaminu Sklepu Internetowego PGG S.A. Przypomnijmy, że w lipcu w e-sklepie trwa przedłużona promocja "Drugie tyle wegla", a ponadto obowiązują dodatkowe zachęty dla kupujących węgiel opałowy. M.in. zamówienia złożone od najbliższej środy 5 lipca 2023 r. będzie można opłacić i odebrać łącznie jednym transportem ze składu KDW do domu klienta - informuje PGG S.A.

Źródło: PGG S.A.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do_debila_nizej (83.86. * .106) 04.07.2023 20:54

przeczytaj sobie temat ciołku

~debile_są_wśród_nas (193.169. * .48) 04.07.2023 14:23

do cymbała (83.86. * .106)
odpowiedziałem na pytanie
kto jeszcze pali węglem ????
czym elektrownia Rybnik ogrzewa kotły ?
więc zrobiłeś z siebie debila
na własne życzenie

~Do_tęczowiaka_POniżej (46.134. * .247) 04.07.2023 12:30

POstęPOwi lewacy na ten cza ogrzewają się ze swoim partnerem POdczas pedałowania.

~Co_za_cymbał (83.86. * .106) 03.07.2023 21:02

faktycznie elektrownia rybnik kupuje w sklepie internetowym...........

~do_niżej (193.169. * .48) 03.07.2023 20:26

elektrownia Rybnik

~AleWstyd (83.86. * .106) 03.07.2023 18:11

kto jeszcze pali węglem ????
ogarnijcie się ludzie mamy XXI wiek !!!

~Obywatelka25 (91.204. * .100) 03.07.2023 17:35

Po jaki kit dodatkowy papier (CEEB) - skoro kupuję węgiel to nie powinno ich interesować w czym go spalam. To tak jak żądanie certyfikatu d..y do kupna papieru toaletowego... To raczej składy powinny mieć certyfikat dla odbiorcy - że węgiel ma odpowiednie parametry, nie pochodzi np z Rozji...