Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Samochód na łuku wypadł z drogi i dachował. 20-letni kierowca bmw z Jastrzębia dostał ogromny mandat [ZDJĘCIA]

Do dachowania pojazdu doszło na ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. 20-letni kierujący BMW najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem z uwagi na nadmierną prędkość. Kierowca zjechał z jezdni, uderzył w latarnię, a następnie dachował.

Samochód na łuku wypadł z drogi i dachował. 20-letni kierowca bmw z Jastrzębia dostał ogromny mandat [ZDJĘCIA]
Młody kierowca na szczęście nie odniósł w zdarzeniu obrażeń. Został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policja z Jastrzębia przekazuje szczegóły niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło w środę przed 9:00 na łuku drogi ulicy Powstańców Śląskich.

Funkcjonariusze drogówki ustalili, iż 20-letni kierujący BMW, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni, uderzył w latarnię, a następnie dachował.

- Na szczęście, choć wydarzenie wyglądało bardzo poważnie, kierowcy nic się nie stało. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ujawnili, iż wszystkie opony z samochodu osobowego są „łyse”. Z powodu stanu technicznego pojazdu zatrzymano jego dowód rejestracyjny - wyjaśnia oficer prasowa komendy, st. asp. Halina Semik.

20-letni kierowca został też ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych, policjanci nałożyli na niego 10 punktów karnych.

Policja apelujemy o odpowiedzialne zachowanie za kierownicą oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów prawa. Pamiętajmy, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu oraz jazda z nadmierną prędkością.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kompo (188.137. * .64) 09.07.2023 20:08

Frajer najadł się strachu, skasował auto i jeszcze musi zapłacić 5000 zł mandatu. No i wstyd przed znajomymi i rodziną, że nie potrafi prowadzić auta.

~Henio (188.146. * .100) 09.07.2023 16:11

To bylo ok 7.30 rano i szczeniak powinien stracic prawko widzialem to i widac ze debil na drodze

~To_sem_ja (37.248. * .1) 06.07.2023 22:19

Prawidłowo. I jeszcze przydałby się zakaz jazdy, np. na dwa lata, bez opieki doświadczonego kierowcy...
Szczęście, że nikomu nie zrobił krzywdy...

~żorekk (89.151. * .82) 06.07.2023 21:43

Mandat wyższy od wartości auta?

~perfektmen (89.72. * .171) 06.07.2023 21:32

Tatuś nie będzie zadowolony hahahah

~Jxkxmdkd (87.239. * .85) 06.07.2023 20:18

Gdyby nie napisali że był to Bardzo Szybki Wóz to że zdjęć widać jakąś puszke zgniecioną xdddd, powinni zatrzymać prawojazdy dodatkowo !