Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozpędzony motocyklista z Jastrzębia zatrzymany w Pawłowicach

59-letni kierując motocyklem marki Honda zlekceważył przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 67 km/h.

Rozpędzony motocyklista z Jastrzębia zatrzymany w PawłowicachKPP Pszczyna
Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym, stróże prawa dodatkowo zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące.

Jechał zdecydowanie za szybko, poniósł surowe konsekwencje. W piątek (15.09.) po 9:00 w Pawłowicach na Pszczyńskiej, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem marki Honda.

- Kierował nim 59-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który jechał ze znaczną prędkością. Miał na liczniku 117 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie ukarany został przez mundurowych mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych i 14 punktami - wylicza oficer prasowa pszczyńskiej komendy, sierż. szt. Jadwiga Śmietana.

W tym przypadku, za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym, stróże prawa dodatkowo zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, do których dochodzi na polskich drogach. Respektujmy bezwzględnie obowiązujące przepisy, bo to od nas zależy bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

źr. KPP Pszczyna, oprac. sqx

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hsjsjsjsj (87.239. * .85) 15.09.2023 21:52

I bardzo dobrze, szkoda że nie trafił na rosyjskich żołnierzy, z dupy zrobiło by mu jesień średniowiecza w gratisie xddddd

~Szybszy (46.134. * .121) 15.09.2023 21:42
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~WujStaszek (195.254. * .225) 15.09.2023 21:23

To tam przez te hopki da się tyle jechać? Szacun