Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Jastrzębiu otwiera się YOLO "Young on Board". To punkt doradztwa zawodowego dla młodzieży

Już w środę 20 września w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Sybiraków 2 nastąpi otwarcie nowego punktu doradztwa zawodowego dla młodzieży YOLO "Young on board" Labour Office.

W Jastrzębiu otwiera się YOLO "Young on Board". To punkt doradztwa zawodowego dla młodzieżyPexels
Otwarcie punktu doradztwa zawodowego zaplanowano na środę 20 września. Zdjęcie ilustracyjne.

W Jastrzębiu otwiera się YOLO Young on Board. To punkt doradztwa zawodowego dla młodzieży

Godziny otwarte nowego punktu zaplanowano od 14.00 do 16.00. Celem godzin otwartych jest umożliwienie klientom poznania założeń funkcjonowania miejsca.

- Klienci mogą otrzymać niezbędne informacje dotyczące możliwości odbycia stażu i podjęcia zatrudnienia, skorzystania ze szkoleń oraz innych form wsparcia. Zapraszamy również do skorzystania z naszej strefy chill&work oraz coffe point gdzie dostępne są wygodne pufy do siedzenia czy gry planszowe. Urząd Miasta gwarantuje również dostęp do darmowego Wi-FI - zachęcają inicjatorzy przedsięwzięcia.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Piotrupan (46.193. * .50) 23.09.2023 09:15

Przecież jest urząd pracy . Może stworzymy młodzieżowego prezydenta miasta ?

~DorobotysieWeź (89.64. * .40) 22.09.2023 14:37

Kolejny BZDET za pieniądze podatników stworzony przez Urzędników Miejskich ato oznacza przez Anne Hetman z PO.
Kobieto ściągnij inwestorów jak to robią w w Rybniku,Żorach i Karvinie a nie zdjęcia z nazwą kawiarenki OWueNka.

~To_sem_ja (37.248. * .4) 20.09.2023 09:23

Jak pracują z big pensji figury, to niech "doradzają"...

~DoktorNauk (5.184. * .197) 20.09.2023 07:31

Jprdl kto wymyślił nazwę tego biura?

~AAaaAa (5.184. * .31) 19.09.2023 22:09

Doradza mi czy lepiej pracować w Lidlu lub Biedrze??

~Zupazhipopotama (87.119. * .251) 19.09.2023 19:25

"YOLO "Young on board" Labour Office."

Jolo srolo.
Jesli gowno nazwa w obcym jezyku to bedzie piekniej?