Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Od 16 do 20 grudnia objazd na ul. Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju

Wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu związana z remontem.

Od 16 do 20 grudnia objazd na ul. Gagarina w Jastrzębiu-Zdrojujastrzebie.pl
W związku z brakiem możliwości przejazdu przez zamknięty odcinek robót, zostaną wprowadzone objazdy dla linii komunikacji miejskiej S11, S12 i S14.

W związku rozpoczęciem prac remontowych przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Gagarina wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego od dnia 16.12.2023 roku do 20.12.2023 r.

Znaki ostrzegające o rozpoczętych pracach i objazdach pojawią się za skrzyżowaniami z ul. Powstańców Śl. z ul. Rybnicką oraz powtórzone za ul. Boczną oraz ul. Sławika.

Teren prac zostanie odpowiednio wygrodzony. Będzie widoczny także pulsujący sygnalizator w kolorze czerwonym.

W związku z zamknięciem przejazdu zostanie wyznaczony objazd:

  • ul. Rybnicka – ul. Jastrzębska w Gogołowie – ul. Wiejska w Gogołowie przechodzącą w ul. Powstańców Śl. Objazd w drugą stronę wygląda analogicznie. Znaki informujące o objazdach umieszczone zostaną na ul. Powstańców Śl. i ul. Rybnickiej przed skrzyżowaniami z ul. Gagarina.

W związku z brakiem możliwości przejazdu przez zamknięty odcinek robót, zostaną wprowadzone objazdy dla linii komunikacji miejskiej S11, S12 i S14. Autobusy kursować będą trasą objazdową od przystanku „Kolonia Kąty” ulicami Rybnicką, Jastrzębską, Wiejską, Powstańców Śląskich, Mikołaja Reja do przystanku „Szeroka-Gagarina” i „ Gagarina-Norwida” w obu kierunkach, zamiennie linie obsługiwać będą przystanki po trasie, tj. „Gogołowa Jastrzębskie Kąty”, „Szeroka Boczna” i „Szeroka Wiadukt”.

źr. jastrzebie.pl

źr. jastrzebie.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].